У львівському військовому шпиталі відкрили зусиллями волонтерів і меценатів кімнату релаксації (відео)

19:48 3 березня 2015 р.


Фото: «5 канал»

Кабінет емоційно-психологічного розвантаження обійшовся волонтерам у 250 тисяч грн. Меценатами створення кімнати виступили майже 30 львівських компаній.

«У львівському військовому шпиталі відкрили кімнату релаксації для поранених бійців АТО», – повідомив сьогодні, 3 березня, телевізійний «5 канал», конкретизуючи при цьому:

«У військовому шпиталі емоційно-психологічний кабінет волонтери облаштували акваріумом, водоспадом та живим кутком. За словами медиків, створений волонтерами кабінет, без сумніву, є  елементом психологічного розвантаження для пацієнтів.

Кабінет емоційно-психологічного розвантаження обійшовся волонтерам у 250 тисяч грн. Меценатами створення кімнати виступили майже 30 львівських компаній. У будь-який час кожен пацієнт шпиталю може прийти у кімнату релаксації задля бесіди із психологом, побачення з рідними чи просто відпочинку від лікарняної палати».

Як інформував «ЩЛ», у Львівському військовому госпіталі відкрили кімнату реабілітації, про яку в прес-службі Мінооборони повідомили: «На базі відділення відновлювального лікування клініки нейрохірургії та неврології Військово-медичного клінічного центру Західного регіону у Львові відкрито кімнату психо-емоційного релаксу».


Відео: «5 канал»

dailylviv.com

До теми

18:56 27 травня 2022 р.

Запустимо серця разом: уперше у Львові встановили дефібрилятори в громадських місцях

У місті Лева встановили три дефібрилятори у місцях найбільших скупчень людей. Це Палац мистецтв, Церква Різдва Пресвятої Богородиці та Головний залізничний вокзал.

Рубрика: Медицина

16:38 25 травня 2022 р.

Німеччина скасовує COVID-обмеження

Німеччина скасовує ряд обмежень на в'їзд, які були запровадженіі через COVID-19. Нові правила почнуть діяти з 1 червня.

Рубрика: Медицина

13:05 25 травня 2022 р.

Епідситуація на Львівщині: відсутність мавпячої віспи та спад захворюваності на Covid-19

У країнах Європи зареєстровано вже 258 випадків захворювання на вірус мавпячої віспи (включно з підозрами на захворювання). Проте в Україні ще не зафіксовано жодного такого випадку. Разом з тим, захворюваність на Covid-19 на Львівщині має тенденцію до зниження.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу