У Львівській політехніці навчається 25 тисяч студентів. Вакциновано 400. Що робити далі

14:53 20 серпня 2021 р.


Фото: Львівський національний медичний університет

З 6 серпня у Національному Університеті «Львівська Політехніка» почали вакцинувати студентів. Кожен охочий може попередньо записатися і прийти на вакцинацію до студентської поліклініки на вул. Бой-Желенського, 14.

Про це на брифінгу щодо епідситуації на Львівщині розповів проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Львівської Політехніки Роман Корж.

«У студмістечку університету проживає 7 тисяч осіб, загалом навчається у нас – близько 25 тисяч. Провакцинували – 400. Координацію цим процесом (запис тощо) здійснює орган студентського самоврядування. У студентській поліклініці вакцинують з 9 до 13 год. Наша мета – створити студентам комфортні умови, щоб в одному місці у визначений час вони могли отримати щеплення. Орієнтуємося на те, щоб кожного дня вакцинувати  100 – 120 осіб», - зазначив Роман Корж.

«Викладацький склад Університету налічує 2600 осіб, з них половина вже провакцинувалися. Викладачі також можуть отримати щеплення, як і студенти, у нашій поліклініці. Зараз також починаємо вакцинувати адміністративно-господарський персонал. Від імені ректорату дякуємо лікарям за допомогу і за те, що вакцина завжди надходить вчасно і у відповідній кількості», - додав проректор Львівської Політехніки.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу