У Львівській області немає жодної тест-системи для коронавіруса, – Садовий

12:27 26 лютого 2020 р.

Львівська обласна інфекційна лікарня – єдиний заклад у Львові, який має повноваження проводити таке лікування.

Хворого можуть виявити в будь-якій медичній установі, проте він буде одразу ізольований та переданий на лікування в інфекційну лікарню. Там є можливість розмістити достатньо велику кількість людей, навіть 400 людей. Про це сьогодні, 26 лютого, на засіданні комісії ТЕБ і НС сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

"Є певна проблематика з точки зору наявності необхідного обладнання і відповідних тест-систем, які мали б бути в місті. Я направду здивований, адже спалаху коронавірусу — вже 2 місяці, а на території Львівської області немає жодної тест-системи.

Вони б мали централізовано поступити з Києва. Відтак, ми звернемося до наших міст-партнерів, щоб вони при потребі могли передати такі системи до Львова.

На комісії ТЕБ і НС ми прийняли рішення виділити додаткові кошти та, в разі потреби, їх закупити, якщо державні органи влади не зроблять цього швидше. Відповідна амуніція має бути передбачена, як є в Китаї чи Італії. Багато чого ми маємо, але якщо буде ще потреба — будемо докуповувати. Також ми говорили про закупівлю апарату ЕКМО за 9 млн грн, який виводить людей з критичних станів. Ми маємо отримати запити щодо таких закупівель і, відповідно до них, будемо оперативно реагувати. У нас є резервний фонд, із коштами проблем немає, - сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, в місцях масового перебування людей у Львові будуть антисептики для рук

dailylviv.com

До теми

16:29 27 листопада 2020 р.

Для прибулих в Україну з Польщі, Італії, Чехії, Португалії потрібна самоізоляція або тест, а з Росії, Білорусі, Іспанії - ні (повні списки ВООЗ)

Міністерство охорони здоров’я оновило перелік країн "червоної" та "зеленої" зон за показниками поширення COVID-19 від ВООЗ (світлину можна збільшувати).

Рубрика: Медицина

15:41 27 листопада 2020 р.

Пацієнт може обрати лікування гемодіалізом лише у двох приватних медичних закладах

Національна служба здоров’я України з квітня 20202 року виплатила лікарням 1 млрд 403 млн грн за лікування пацієнтів методом гемодіалізу. З них 58 млн грн отримали два приватні медичні заклади. Їх НСЗУ не називає.

Рубрика: Медицина

13:22 27 листопада 2020 р.

Розширення госпітальної бази: ще одну лікарню на Львівщині готують для хворих з Covid-19

У випадку погіршення епідситуації певні медичні заклади будуть повністю переводити на ковідний профіль. Серед таких установ – 8-ма лікарня та госпіталь у Винниках.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу