У Львівській міськраді спрямували на протидію коронавірусу 10 мільйонів гривень

13:00 20 березня 2020 р.

Виконавчий комітет ЛМР погодив спрямування з резервного фонду міського бюджету Львова 10 мільйонів гривень.

Про це повідомили в п’ятницю, 20 березня, у Львівській міськраді. Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук доповів на засіданні виконкому: «Враховуючи протокол позапланового засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, пропонуємо виділити з резервного фонду міського бюджету Львова мільйонів гривень на придбання медикаментів, засобів індивідуального захисту, спецодягу, розхідних матеріалів, антисептичних та дезінфікуючих засобів».

Зокрема, 6,5 млн гривень спрямували на «Багатопрофільну стаціонарну медичну допомогу населенню». Комунальному некомерційному підприємству «8-а міська клінічна лікарня Львова» скерували для проведення робіт з забезпечення всіх лікувальних приміщень кисневими системами 800 тисяч гривень, на «Лікарсько-акушерську допомога вагітним, породіллям та новонародженим» – 500 тисяч гривень. А на «Амбулаторно-поліклінічну допомогу населенню, крім первинної медичної допомоги» –  три мільйони гривень

Як інформував «Щоденний Львів», в Україні лабораторно підтвердили 26 випадків «Covid-19».

dailylviv.com

До теми

12:01 30 листопада 2020 р.

Зарплати медиків: в уряді повідомили - де і скільки

З 1 квітня змінився принцип фінансування для закладів спеціалізованої медичної допомоги. Лікарні уклали договори з НСЗУ і почали працювати за Програмою медичних гарантій. Тобто отримувати гроші за послугу, яку надали пацієнту, а не просто за наявність ліжок. Відповідно для закладу з’явилася мотивація бути привабливим для пацієнта, щоб надавати більше послуг, бо за пацієнтом приходять гроші.

Рубрика: Медицина

09:31 30 листопада 2020 р.

Майже 10 тисяч випадків COVID-19 в Україні за неділю

9 946 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 30 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 570 дітей та 360 медпрацівників.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу