У Львівській міськраді передбачили кошти на протидію коронавірусу

13:05 28 лютого 2020 р.

Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня

Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня
Фото: niceplace.com.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив зміни до міського бюджету Львова на 2020 рік.

Про це повідомили в п’ятницю, 28 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, зокрема, змінами передбачено спрямувати з резервного фонду міста сім мільйонів гривень на проведення протиепідеміологічних заходів реагування щодо поширення випадків гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом.

Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук доповів на засіданні виконкому:  «Серед змін до бюджету, які пропонуємо, це: нам прийшла субвенція у розмірі 103,5 тисячі гривень за пролікованих хворих з бюджету Стрия, тому необхідно відобразити її у нашому бюджеті. Також пропонуємо погодити пропозиції, які будуть винесені на розгляд депутатської комісії, а потім на сесію».

Чиновник також повідомив: «Перше – у зв’язку з тим, що вийшла постанова Кабінету міністрів про відшкодування втрат від відміни акцизу на пальне, у наш бюджет будуть здійснюватися відшкодування по встановленому коефіцієнту – 13,4%. Це буде приблизно 140-145 мільйонів гривень. Тому пропоную відкоригувати доходи нашого бюджету на 145 мільйонів гривень, і передати їх у бюджет розвитку».

Олег Іщук також зазначив: «Друге – спрямувати нашому управлінню охорони здоров’я сім мільйонів гривень для надання субвенції обласному бюджету на проведення протиепідеміологічних заходів реагування щодо поширення випадків гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом, за рахунок зменшення резервного фонду міського бюджету на 2020 рік».

Як інформував «Щоденний Львів», у школах, лікарнях, ЦНАПах міста, адміністративних будівлях міської ради, підприємствах та установах будуть антисептики для рук та диспансери (дозатори) для гігієнічного дозування антисептиків.

dailylviv.com

До теми

09:33 2 грудня 2020 р.

Влада втратила контроль над епідемією, а статистика не відображає її справжніх масштабів, - науковці

У момент, коли епідемія COVID-19 в Україні не вщухає, в української влади, здається, немає єдиного плану дій. У четвер минулого тижня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про необхідність якнайшвидше запровадити в країні повний локдаун. За словами міністра, тривати він має щонайменше три-чотири тижні, адже йдеться про "великі системні ризики для здоров'я наших людей".

Рубрика: Медицина

21:04 1 грудня 2020 р.

Смерті від Covid-19 у Жовківській лікарні: комісія знайшла винних

У Жовківській центральній районній лікарні впродовж двох днів працювала комісія департаменту охорони здоров'я. Були відібрані пояснення у медичних працівників, які на момент події перебували у лікарні, та представників адміністрації.

Рубрика: Медицина

14:30 1 грудня 2020 р.

Ротарійці у Львові допомагають лікарням

Сьогодні для лікарні швидкої медичної допомоги Львова громадська організація Rotary Club Lviv International передала медичне обладнання та засоби індивідуального захисту.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу