У львівській лікарні швидкої допомоги відкриють нове відділення

09:15 26 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: emergency-hospital.lviv.ua

У львівській лікарні швидкої допомоги відкриють відділення невідкладної допомоги.

Про це повідомили у Львівській міськраді. Начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб, розповів: «У Львові інтенсивним лікуванням займається лікарня швидкої медичної допомоги, 8-ма міська лікарня й міська дитяча клінічна лікарня. Ці три лікарні надають невідкладну допомогу й інтенсивне лікування, і вони її надають роками».

«Окрім того, у 8-й лікарні з 1 січня запрацювало відділення невідкладної допомоги. Це перша у Львівській області лікарня, де таке відділення відкрито. В цьому відділенні при вході є операційна, де одразу можна оперувати, є УЗД, ендоскопія, цілодобовий рентген – тобто є все, як сьогодні у світі», – поінформував також Володимир Зуб.

«До кінця цього року таке ж саме відділення буде відкрито в лікарні швидкої допомоги – зараз ми отримуємо закупленого обладнання. Там загальна вартість інвестицій – 58 мільйонів гривень тільки на обладнання», – повідомив також начальник управління охорони здоров’я.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:22 28 січня 2020 р.

Волонтери-стоматологи просять Президента позбавити Державної премії колег, які приписали собі роботу в АТО

Волонтери-стоматологи, зокрема Національна спілка стоматологів України, до якої входять 19 громадських організацій, в тому числі 5 волонтерських об’єднань, обурені фактом присвоєння Державної премії авторам, які подали неправдиві інформацію про впровадження моделі стоматологічної допомоги в зоні АТО/ООС.

Рубрика: Медицина