У госпіталі Винників планують розгорнути ще 200 місць для хворих на COVID-19

12:55 26 березня 2021 р.

У госпіталі ветеранів війн у Винниках розглядають можливість розгорнути додатково 200 місць для хворих на COVID-19.

Про це інформує пресслужба Львівської облради, пише Dailylviv.

Керівництво облради разом з генеральний директором Максимом Прикупенком ознайомилося з ситуацією у шпиталі та обговорили можливість збільшення ковідних відділень, зважаючи на значне зростання в області захворюваності на COVID-19.

За словами Юрія Холода, у разі погіршення ситуації, тут можуть розгорнути додатково близько 200 ліжко-місць.

«Максимальна потужність госпіталю у Винниках - 700 ліжко-місць. Наразі тут є 550 ліжок, з яких 410 забезпечені стаціонарним киснем. Всі інші мають переносні концентратори. Зараз у лікарні перебуває 348 ковідних пацієнтів. Під час наради обговорили можливість розгортання додаткових місць для пацієнтів та забезпечення їх киснем. Якщо буде необхідність передбачити додатковий фінансовий ресурс для цих потреб – будемо оперативно реагувати. Наразі готуємося до різних варіантів розвитку ситуації, але сподіваємося все ж таки на позитивний сценарій, що кількість хворих буде зменшуватися», - зауважив Юрій Холод.

Як розповів керівник госпіталю, впродовж останніх днів госпіталізуються щодня 30-35 пацієнтів. «Потік пацієнтів збільшується. Ми облаштували нові 55 місць на базі хірургічного відділення, до якого проведено кисневі точки. Ми готові загалом прийняти до 700 пацієнтів, але вони мають бути забезпечені кисневою терапією. На сьогодні розхід кисню великий. В нас є дві бочки на 5 та 3 тисячі тонн. В реанімації маємо 20 ліжок, який  заповнені 12», - розповів Максим Прикупенко.

Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи  зараз приймає ковідних хворих з усієї Львівщини.

«Ситуація під контролем, але кількість госпіталізованих людей щодня зростає. Поступає людей більше, ніж виписується. Маю сподівання, що введення посиленого карантину в області дасть результат і рівень захворюваності піде на спад», - зазначив Євгеній Гірник.

Як відомо, у Львівській області для госпіталізації хворих з гострою респіраторною хворобою COVID-19 залучені 24 заклади охорони здоров’я, які визначені госпітальними базами для надання медичної допомоги хворим з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

У вищевказаних закладах надано 4405 ліжок. З них 88% забезпечені подачею кисню (централізовано та кисневими концентраторами.

Станом на зараз додатково виділено 460 ліжок в межах існуючої мережі для лікування хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Середня завантаженість ліжок по області коливається в межах 55-66%.

Довідково:
За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 296 людей. Скеровано на самоізоляцію - 2336 людей. Померло – 24 особи.
Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 1304 осіб. В реанімації перебуває 229 людей, з них на апаратах ШВЛ – 64.
Знаходиться хворих в стаціонарах 3012 (67,98 %).
За увесь час по Львівській області: COVID-19 підтверджено у 98 744 осіб. Померло - 2 569. Одужали – 77 112 осіб.

dailylviv.com

До теми

17:32 13 квітня 2021 р.

Реанімаційний літак доставив до Львова важкопоранених військових

Сьогодні, 13 квітня, з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові здійснено планову медичну евакуацію. Поранені та хворі військовослужбовці проходили лікування у Харкові де військові лікарі стабілізували їх стан та підготували військових до наступного етапу лікування.

Рубрика: Медицина

17:11 13 квітня 2021 р.

Обласна рада підтримала приєднання психлікарні Заклад до обласної клінічної психіатричної лікарні

На сесії 13 квітня депутати Львівської обласної ради проголосували за припинення діяльності комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад», розташованого в селі Заклад Миколаївського району та приєднання його до комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня». Реорганізація психіатричної лікарні «Заклад» не означає її закриття, запевняють депутати. Медустанова залишається і надалі надаватиме послуги пацієнтам. Оптимізація штату торкнеться лише адміністративно-управлінського апарату лікарні. Трудовий колектив «Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» шляхом переведення оформлять в штат «Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні".

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу