У госпіталі Винників планують розгорнути ще 200 місць для хворих на COVID-19

12:55 26 березня 2021 р.

У госпіталі ветеранів війн у Винниках розглядають можливість розгорнути додатково 200 місць для хворих на COVID-19.

Про це інформує пресслужба Львівської облради, пише Dailylviv.

Керівництво облради разом з генеральний директором Максимом Прикупенком ознайомилося з ситуацією у шпиталі та обговорили можливість збільшення ковідних відділень, зважаючи на значне зростання в області захворюваності на COVID-19.

За словами Юрія Холода, у разі погіршення ситуації, тут можуть розгорнути додатково близько 200 ліжко-місць.

«Максимальна потужність госпіталю у Винниках - 700 ліжко-місць. Наразі тут є 550 ліжок, з яких 410 забезпечені стаціонарним киснем. Всі інші мають переносні концентратори. Зараз у лікарні перебуває 348 ковідних пацієнтів. Під час наради обговорили можливість розгортання додаткових місць для пацієнтів та забезпечення їх киснем. Якщо буде необхідність передбачити додатковий фінансовий ресурс для цих потреб – будемо оперативно реагувати. Наразі готуємося до різних варіантів розвитку ситуації, але сподіваємося все ж таки на позитивний сценарій, що кількість хворих буде зменшуватися», - зауважив Юрій Холод.

Як розповів керівник госпіталю, впродовж останніх днів госпіталізуються щодня 30-35 пацієнтів. «Потік пацієнтів збільшується. Ми облаштували нові 55 місць на базі хірургічного відділення, до якого проведено кисневі точки. Ми готові загалом прийняти до 700 пацієнтів, але вони мають бути забезпечені кисневою терапією. На сьогодні розхід кисню великий. В нас є дві бочки на 5 та 3 тисячі тонн. В реанімації маємо 20 ліжок, який  заповнені 12», - розповів Максим Прикупенко.

Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи  зараз приймає ковідних хворих з усієї Львівщини.

«Ситуація під контролем, але кількість госпіталізованих людей щодня зростає. Поступає людей більше, ніж виписується. Маю сподівання, що введення посиленого карантину в області дасть результат і рівень захворюваності піде на спад», - зазначив Євгеній Гірник.

Як відомо, у Львівській області для госпіталізації хворих з гострою респіраторною хворобою COVID-19 залучені 24 заклади охорони здоров’я, які визначені госпітальними базами для надання медичної допомоги хворим з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

У вищевказаних закладах надано 4405 ліжок. З них 88% забезпечені подачею кисню (централізовано та кисневими концентраторами.

Станом на зараз додатково виділено 460 ліжок в межах існуючої мережі для лікування хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Середня завантаженість ліжок по області коливається в межах 55-66%.

Довідково:
За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 296 людей. Скеровано на самоізоляцію - 2336 людей. Померло – 24 особи.
Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 1304 осіб. В реанімації перебуває 229 людей, з них на апаратах ШВЛ – 64.
Знаходиться хворих в стаціонарах 3012 (67,98 %).
За увесь час по Львівській області: COVID-19 підтверджено у 98 744 осіб. Померло - 2 569. Одужали – 77 112 осіб.

dailylviv.com

До теми

18:56 27 травня 2022 р.

Запустимо серця разом: уперше у Львові встановили дефібрилятори в громадських місцях

У місті Лева встановили три дефібрилятори у місцях найбільших скупчень людей. Це Палац мистецтв, Церква Різдва Пресвятої Богородиці та Головний залізничний вокзал.

Рубрика: Медицина

16:38 25 травня 2022 р.

Німеччина скасовує COVID-обмеження

Німеччина скасовує ряд обмежень на в'їзд, які були запровадженіі через COVID-19. Нові правила почнуть діяти з 1 червня.

Рубрика: Медицина

13:05 25 травня 2022 р.

Епідситуація на Львівщині: відсутність мавпячої віспи та спад захворюваності на Covid-19

У країнах Європи зареєстровано вже 258 випадків захворювання на вірус мавпячої віспи (включно з підозрами на захворювання). Проте в Україні ще не зафіксовано жодного такого випадку. Разом з тим, захворюваність на Covid-19 на Львівщині має тенденцію до зниження.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу