У Гарнізонному храмі Львова зібрали пораненим бійцям 381 983 грн, 11 410 євро й 42 438 доларів

19:18 14 березня 2015 р.


Фото: зі сторінки отця Степана Суса в інтернет-мережі «Facebook»

Як повідомив настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла УГКЦ у Львові, отець Степан Сус, Фонд Допомоги Пораненим надав допомогу 47 пораненим військовим.

Настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла УГКЦ у Львові, отець Степан Сус, повідомив на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

Фонд Допомоги Пораненим учасникам АТО – Гарнізонний храм святих апостолів Петра «Станом на 9 березня 2015 року через Фонд Допомоги Пораненим було передано для потреб поранених військовослужбовців АТО 381.983 грн., 11.410 євро, 42.438 американських доларів. Ми спільно надали допомогу для 47 поранених військовослужбовців. 

У жовтні 2014 року в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла було створено окремий Фонд Допомоги Пораненим учасникам АТО. Військові капелани створили його на прохання багатьох людей, які хотіли цілеспрямовано допомогти комусь із поранених військовослужбовців.

У звіті, який подано нижче, згадуються ті пожертви, які були залишені у Гарнізонному храмі для потреб поранених або передані через наш храм українськими католицькими спільнотами з Канади David Motiuk Едмонтон «Марійська дружина», Торонто), США (Чикаго, «Фонд Захисту Героїв», Mykola Buryadnyk, Нью-Йорк, Lindenhurst, NY Парафія Пресвятої Родини, УГКЦ Paul Chomnycky та інші), Німеччина, Фрайбург (Парафія святого Йосафата, УГКЦ), Італія, м. Болонья, Мілан, Капрі, Авелліно О.Роман Кривий, м. Помпея о. Андрій Євчук, Португалія, Фатіма о. Владислав Тимчик, Франції, Парижу Borys Gudziak, Великобританії – Об'єднання Жінок-Українок Maria Finiw. Було чимало тих, кого ми безпосередньо познайомили із пораненими. Усім спасибі!».

dailylviv.com

До теми

10:37 3 березня 2021 р.

На Львівщині госпіталізували 151 особу з COVID-19

За попередню добу із діагнозом COVID-19 госпіталізували 151 особу. Скерували на самоізоляцію 1203 людей. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрано у 1354 осіб.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу