У 22% обстежених медиками львів’ян виявили відхилення від норми | Новини Львова

У 22% обстежених медиками львів’ян виявили відхилення від норми

11:30 12 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської міськради

Найбільше відхилень встановили під час обстеження молочних залоз.

«За результатами традиційних профілактичних акцій «Здорове місто», у 22% обстежених були виявлені відхилення від норми. Найбільша кількість – під час обстеження молочних залоз», – повідомили сьогодні, 12 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Цьогоріч акції «Здорове місто» пройшли у кожному районі Львова. Як розповів Ігор Стояновський, заступник головного лікаря з хірургічної роботи 8-ї міської клінічної лікарні, мета акції – раннє виявлення захворювань, які найчастіше трапляються і, водночас, найчастіше призводять до втрати працездатності та до інвалідності. Профілактичні обстеження дозволяють попередити та зменшити шкоду для здоров’я людини від цих хвороб.

Ігор Стояновський зазначив: «Такі акції сприяють популяризації проведення профілактичних оглядів населення: у свідомості людей закріпляється думка, що значно легше проходити регулярне обстеження та попередити захворювання, ніж потім лікуватися. «Здорове місто» стало корисним і для працівників галузі охорони здоров’я: ми як медики могли оцінити, які обстеження серед пацієнтів користуються найбільшою популярністю, і доступність чого потрібно збільшити у наших поліклініках, наприклад, визначення рівня цукру в крові чи ультразвукове обстеження молочних залоз». 

У рамках акції також було організовано обстеження дітей у міській дитячій клінічній лікарні: УЗД внутрішніх органів, УЗД кульшових суглобів, діагностика захворювань шкіри, консультація ортопеда-травматолога, невролога, отоларинголога. За результатами акції, було обстежено 495 дітей, виявлено патологію у 348, з них скеровано на госпіталізацію 27.

Нагадаємо, з 16 по 30 вересня у кожному районі Львова пройшли профілактичні акції «Здорове місто». Організатори – управління охорони здоров’я Львівської міської ради та кампанія «Здорове місто».

У «медичному містечку» львів’ян консультували кардіолог, ендокринолог, сімейний лікар та педіатр. Усі охочі мали змогу пройти обстеження на мобільному флюорографі, виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла, перевірити зір, виміряти рівень глюкози в крові, пройти електрокардіографічне дослідження, УЗД молочних залоз, мамографію».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу