У 2013-му на електронний реєстр пацієнтів ще не перейдуть

09:39 16 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3673

Цей прект почнуть реалізовувати щойно в 2015-2016 роках

Міністерство охорони здоров’я України, анонсуючи, як уже переповідав dailylviv.com, заміну паперових медичних карток електронними, забуло додати при цьому, що Львівська область не увійшла до четвірки областей, які отримали державні субвенції на впровадження електронного реєстру пацієнтів. Суттєве уточнення, що це питання розглядається лише в Києві й трьох «пілотних» областях – Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, читаємо натомість у коментарі начальника управління надання медичної допомоги Львівської облдержадміністрації Андрія Голдуна інтернет-виданню Zaxid.net.

Тож, як бачимо, запевнення влади в різноманітних «покращеннях» нею нашого життя таки заслуговують на те, аби сприймати їх скептично. Тим паче, що Андрій Голдун повідомив також, що загалом проект повинні почати реалізовувати у 2015-2016 роках.

Та й відповідного документу, який регламентував би перехід на електронний реєстр пацієнтів, наразі... немає. Окрім того, начальник управління надання медичної допомоги ЛОДА поскаржився, що, хоч впровадження електронного реєстру вимагає великих затрат для закупівлі оргтехніки, «у нашій області пропонується навантаження на місцевий бюджет».

Але, додав Андрій Голдун, підрахунків коштів, необхідних для впровадження електронного реєстру пацієнтів, ще не проводили, бо немає нормативних документів. А коротше кажучи, міністерство охорони здоров’я  анонсувало, по суті, прожект, принаймні наразі несумісний із нашою дійсністю...

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:48 18 вересня 2019 р.

У Львові будують другу чергу перинатального центру

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод оглянув у середу, 18 вересня, хід будівельних робіт другої черги Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 681

10:40 18 вересня 2019 р.

Восьмеро людей потрапили у Львові до інфекційної лікарні після весілля

У Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні шпиталізували зі симптомами гострого ентероколіту вісьмох гостей весілля в ресторані «Сінатра» на вулиці Кульпарківській, 230 у Львові.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 549

Останні новини

У Львові перекриють частину вулиці Під Дубом

575-річчя селища поблизу Львова святкуватимуть різноманітно

Гастрономічний фестиваль відбудеться у Львові вчетверте

У Львові заарештували підозрюваного у вбивстві молотком

Президент підписав закон про відтермінування штрафів для «євробляхерів»

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу