Три нові підтверджені випадки COVID-19 у прикордонників

10:53 8 травня 2020 р.

Фото до новини

Станом на 8 травня 2020 року внаслідок тестування військовослужбовців та працівників Державної прикордонної служби України на COVID-19 зафіксовано 23 позитивних ПЛР-тести, із них три нові випадки захворювання виявлено у Закарпатській, Житомирській та Одеській областях.

Про це інформує відділ комунікацій зі ЗМІ Держприкордонслужби.

Із загальної кількості військовослужбовців та працівників Держприкордонслужби, які отримали лабораторне підтвердження захворювання на коронавірус, одужали 4 військовослужбовці, 19 осіб продовжують лікування.

Під контролем медиків перебувають близько 200 прикордонників, які контактували з хворими. Переважна більшість контактних осіб знаходяться на самоізоляції, решта – ізольовані в підрозділах чи обсерваторах.

Підрозділи охорони здоров’я Держприкордонслужби постійно контролюють процес лікування хворих, визначають коло контактних осіб, відслідковують стан їх самопочуття, за необхідності забезпечують проведення експрес-тестів чи ПЛР-діагностики на наявність захворювання.

З метою запобігання поширенню інфекції у відомстві мінімізовано кількість фізичних контактів – змінено графіки роботи, максимально використовуються можливості дистанційної форми взаємодії, телефонного та відео-селекторного зв’язку тощо. Службові приміщеннях переведено на обов’язковий масковий режим, проводиться прибирання за допомогою дезінфікуючих засобів. Персонал задіяний до прикордонного контролю осіб, які прибувають з осередків поширення хвороби, забезпечений захисними комбінезонами та окулярами.

Нагадаємо, за добу кордон перетнуло 15 тисяч осіб. 

 

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини