Тестсистеми для визначення коронавірусу з Києва до Львова не доставлені, – міський голова

15:00 7 березня 2020 р.

Уже минає другий тиждень, а тестсистеми для визначення коронавірусу з Києва до Львова не доставлені.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

- Ще на минулу п’ятницю нам обіцяли, що у Львові будуть тести для визначення хворих на коронавірус. Дай Боже, щоб хворих не було. Але вже минає другий тиждень, а ті тести з Києва до Львова не доставлені.,- наголосив Андрій Садовий.

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, місто з бюджету виділяє додаткові кошти на закупівлю апарату ЕКМО та на до фінансування закупівлі спільно з областю тест-систем.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/medicine/277115-mer-lvova-my-vyrishyly-kupyty-aparat-ekmo-takozh-vydiliaiemo-dodatkovi-koshty-dlia-oblasti-shchob-kupuvaty-test-systemy
Як зазначив міський голова Львова, місто з бюджету виділяє додаткові кошти на закупівлю апарату ЕКМО (він заміщує функцію легенів, на відміну від штучної вентиляції легенів) та на до фінансування закупівлі спільно з областю тестсистем.

Нагадаємо, ще 26 лютого міський голова Львова повідомив, що у Львівській області немає жодної тестсистеми для коронавіруса.

dailylviv.com

До теми

15:36 22 вересня 2020 р.

Як лікують коронавірусних хворих на Львівщині

Сьогодні, 22 вересня, о 16.00 у Львівському пресклубі - засідання на тему: "Лікування коронавірусних хворих на Львівщині: що гарантує держава, а що фінансують самі пацієнти?"

Рубрика: Медицина

14:16 21 вересня 2020 р.

Уряд запровадив обмеження у двох районах Львівщини. Перелік

Сьогодні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з урахуванням наданих регіональними комісіями ТЕБ та НС пропозицій прийнято рішення про запровадження обмежень на територіях, де 18 вересня встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу