Священик Гарнізонного храму Львова зібрав $40 тисяч на протез для бійця (відео)

20:05 11 лютого 2015 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Духівник перейнявся бідою солдата й домовився з лондонською клінікою – за місяць зібрав гроші і приготував усі документи.

«Львівський священик зібрав майже 40 тисяч доларів на протез для бійця повідомили сьогодні, 11 лютого, журналісти телепрограми «Вікна-новини» на телеканалі «СТБ», конкретизуючи при цьому:

«Хлопцеві відірвало ногу ще в серпні, під час мінометного обстрілу на Луганщині. Вояк майже пів року гоїв рани, а коли постало питання щодо протезування, виявилося: аби одягнути йому штучну кінцівку у Львові, треба відрізати ще частину ноги.

Тоді бідою солдата перейнявся духівник (у відеосюжеті повідомляється про настоятеля Гарнізонного храму Львова – отця Степан Суса. – «ЩЛ»), який одразу домовився з лондонською клінікою. За місяць зібрав гроші і приготував усі документи.

Зараз боєць повернувся в Україну вже з новою надсучасною ногою. Вояк освоює протези і вже знову прагне повернутись у Збройні Сили України».


Відео:

dailylviv.com

До теми

19:47 21 вересня 2021 р.

У Львові запровадили жовтий рівень епідбезпеки: обмеження для закладів освіти, культури та спорту

Сьогодні, 21 вересня, міська комісія з питань ТЕБ і НС, на виконання рішення державної комісії з питань ТЕБ та НС, вирішила запровадити на території Львівської МТГ «жовтий» рівень епіднебезпеки, ввести обмеження для закладів освіти, культури та спорту.

Рубрика: Медицина

17:29 21 вересня 2021 р.

У школах Львова з малим відсотком вакцинації відкривають пункти щеплень (відео)

Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко розповів про запровадження жовтої зони на території всієї країни та подальшу роботу навчальних закладів міста.

Рубрика: Медицина

17:23 21 вересня 2021 р.

Поява папілом під час вагітності: чи варто бити на сполох

Під час вагітності в організмі відбувається багато змін, природно, що вагітність позначається на зовнішності. Жінки з великою увагою ставляться в цей період до свого здоров'я і до зовнішніх змін. Іноді вони спостерігають появу папілом.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу