Сьогодні стартував Львівський медичий форум

11:05 1 квітня 2014 р.

  • 0
  • 7182


Фото: drohobych-rda.gov.ua

Він відбуватиметься 1-3 квітня в Палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17 за сприяння міністерства охорони здоров’я й департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

У рамках Львівсього медичого форуму також проходитимуть медична виставка «Галмед: здоров’я та довголіття» та V спеціалізована виставка «Стоматологічний ярмарок». Як повідомляють організатори, основне завдання Форуму – привернути увагу фахівців до важливості проблеми здоров’я, розвитку медичної галузі, сучасних медичних технологій, надати можливість ознайомитися із сучасним медичним обладнанням, методами діагностики та профілактики захворювань.

Цей захід також внесений до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій. Натомість медична виставка «ГалМЕД: здоров’я та довголіття» матиме такітематичні розділи: лікувальне та діагностичне обладнання, лабораторна техніка та медицина, засоби реабілітації та товари для людей з обмеженими можливостями, бальнеологічне обладнання, засоби надання невідкладної допомоги, офтальмологічні послуги та обладнання, фармацевтичні препарати, інформаційно-телекомунікаційні технології, сучасна клініка та послуги, медичний одяг, засоби санітарії та дезінфекції, медичний туризм, біологічно активні добавки, фітопродукти та лікувальна косметика, санітарно-гігієнічне обладнання.

Щодо V спеціалізованої виставки «Стоматологічний ярмарок», то вона буде представлена розділами на таку тематику: стоматологічне обладнання та інструментарій, витратні матеріали та лікувальні препарати та оснащення стоматологічних кабінетів та клінік

Про це повідомляє сьогодні, 1 квітня, «УНН».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:48 18 вересня 2019 р.

У Львові будують другу чергу перинатального центру

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод оглянув у середу, 18 вересня, хід будівельних робіт другої черги Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 780

10:40 18 вересня 2019 р.

Восьмеро людей потрапили у Львові до інфекційної лікарні після весілля

У Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні шпиталізували зі симптомами гострого ентероколіту вісьмох гостей весілля в ресторані «Сінатра» на вулиці Кульпарківській, 230 у Львові.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 630

Останні новини

У Львівській облраді буде позачергова сесія

Блокування торгівлі з окупантами на Львівщині триває

На Львівщині звільнили затриманих блокувальників торгівлі з окупантами

Борчиня зі Львова здобула олімпійську ліцензію

У Львові відбулася урочиста хода людей поважного віку

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу