Сьогодні на площі Ринок у Львові сприятимуть психічному здоров'ю дітей

10:05 10 жовтня 2015 р.


Фото: zakarpattya.net.ua

На площі Ринок проведуть різноманітні майстер-класи – з аплікацій, квілінгу, орігамі, малювання та інші, а також заняття з арт-терапії.

«У суботу, 10 жовтня, з 13.00 до 17.00 на площі Ринок біля фонтану зі скульптурою  Адоніса в Міжнародний день психічного здоров’я працівники Львівського обласного дитячого психоневрологічного диспансеру організовуватимуть акцію для дітей.

Упродовж дня діти матимуть можливість взяти участь в різноманітних майстер класах з аплікацій, квілінгу, орігамі, малювання та інші. Також, для дітей буде проведено заняття з арт-терапії», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Батьки, які прийдуть разом зі своїми дітьми, матимуть змогу отримати відповіді на всі запитання щодо емоційної сфери життя їхніх дітей та долучитися до майстер класу з малювання, перейняти навики і в подальшому використовувати отриманні знання. Дитячий психіатр, психотерапевт КЗ Львівського обласного дитячого Психоневрологічного диспансеру Роксолана Юрчишин, розповіла: «Проводимо цей захід, щоб закцентувати увагу на тому, що здоров’я дитини починається з теплих та розуміючих стосунків  в сім’ї. Кожна дитини це маленький індивід зі своїм багатим внутрішнім світом, емоціями, переживаннями, радостями та тривогами. Діти не завжди дають собі раду в розпізнанні та усвідомлені своїх істинних почуттів. І саме тут підтримка та розуміння батьків є дуже важливими, а спеціалісти нашого центру завжди будуть раді вислухати та допомогти». 

В Україні Всесвітній день психічного здоров'я відзначають з 1992 року. Він створений, щоб привернути увагу до цієї проблеми та скоротити поширення депресивних розладів, шизофренії, хвороби Альцгеймера, наркотичної залежності, епілепсії та розумової відсталості».

dailylviv.com

До теми

18:01 25 лютого 2021 р.

Операція на міжхребцеву килу: львів’янка намагається виправити помилку хірургів

Невдала операція на килу три роки тому змусила 50-річну Романію шукати допомоги в апітерапії. 6-місячний курс реабілітації бджоловжалюванням не зняв цілковито проблему, але значно поліпшив стан пацієнтки.

Рубрика: Медицина

18:01 25 лютого 2021 р.

50 працівників Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні сьогодні щепилися від COVID-19

Серед них - завідувачка 4-го відділення Львівської обласної інфекційної лікарні Таміла Алексанян, а також керівник медичного закладу Сергій Федоренко.

Рубрика: Медицина

14:36 25 лютого 2021 р.

Львівський депутат-лікар публічно засумнівався в якості вакцини Covishield з Індії

Сьогодні, 25 лютого, на пленарному засіданні сесії ЛМР депутати Європейської Солідарності звернулися до міністра охорони здоров’я України та міського голови Львова щодо вакцинації проти Covid-19 для українців.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу