Шпиталь на вул. Мазепи у Львові - тимчасовий, на період критичної ситуації, - Андрій Москаленко

16:00 23 березня 2021 р.

Сьогодні перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко поспілкувався із медичними працівниками поліклінічного відділення на вул. Мазепи.

Про це інформує пресслужба ЛМР,

«Місто прийняло рішення про розгортання двох шпиталів. Перший шпиталь — на вул. Навроцького, і там вже розпочали роботи. Другий шпиталь має бути на базі поліклінічного відділення на вул. Мазепи з умовою, що поліклініка тут залишається, і нікого з працівників не скорочують. Зараз розпочаті роботи в 1-му корпусі для того, щоби протягом 21 дня розгорнути необхідні ліжкомісця.

Саме там, за рішенням міської комісії з надзвичайних ситуацій, мають розгорнути додаткових 150 ліжок для лікування хворих на коронавірус.

Шпиталь тут розгортається, бо є близькість до реанімації. Такі приміщення обирає спеціальна комісія, яка обстежувала, де є близькість до реанімації і де можливо підвести кисень. Ця комісія обстежила всі приміщення, і прийнято таке рішення. Більшість із приміщень поліклініки були вільними, і це зафіксувала комісія.

Поліклініка тут була, є і буде. Рішення про шпиталь — тимчасове. Для того, щоби зараз мати резерв з точки зору ліжок. Зараз ми по всіх медичних закладах, де є можливість, додатково розгортаємо ліжка. Також на вул. Орлика 100 місць розглядається для лікування хворих на коронавірус дітей.

Приміщення передано на баланс лікарні швидкої, щоб фізично швидко зробити необхідні ремонти. Єдина незручність, яка може бути, це те, що сімейні лікарі будуть в цій же будівлі, але в інших кабінетах", — розповів Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Також він додав, що розглядається можливість зробити резервним приміщення адміністративного корпусу екстреної медичної допомоги, що на вул. Миколайчука.

«Зараз ми маємо третю хвилю епідемії, необхідно розгортати нові ліжка. І всі можливі приміщення біля реанімації лікарні швидкої допомоги, вивільняються. Зокрема, медичний коледж, медичний університет виїжджають, також йдеться про можливість виселення екстреної допомоги — тобто їхнього адмінкорпусу, їхніх фінансистів. Тому розглядалися різні варіанти, і один з таких варіантів — щоб використати один-два кабінети, якщо буде гостра ситуація», — додав Андрій Москаленко.


dailylviv.com

До теми

22:25 15 вересня 2021 р.

Хворі з Дельта-штамом належали до молодої вікової категорії і не всі були госпіталізовані,- координатор

Якщо розглядати, кількість хворих на ковід з числа вакцинованих, то це приблизно одна особа до десяти, і це тільки ті люди захворіли, котрі були щеплені лише однією дозою.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу