Шість лікарень у Львові стануть підприємствами

20:00 19 квітня 2018 р.


Фото: galinfo.com.ua

Депутати Львівської міської ради затвердили під час сесії ЛМР ухвалу про перетворення шістьох комунальних закладів охорони здоров’я Львова із бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства.

Про це повідомили сьогодні, 19 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «Це чотири міські клінічні лікарні, лікарня «Хоспіс» та міський пологовий будинок №1. Це дасть змогу цим закладам у майбутньому працювати в умовах медичної реформи».

Зокрема, прийнято ухвали «Про припинення Комунального підприємства Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева»; «Про припинення Комунальної 8-ї міської клінічної лікарні Львова шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «8-ма міська клінічна лікарня Львова»; «Про припинення Комунальної Львівської міської лікарні «Хоспіс» шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня «Госпіс» Львова»; «Про припинення Комунальної міської дитячої клінічної лікарні шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Міська дитяча клінічна лікарня Львова»; «Про припинення Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова» та «Про припинення Міського комунального клінічного пологового будинку №1 шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Пологовий клінічний будинок №1 Львова», – поінформували також у міськраді.

«Під час минулої сесії, 22 березня, було прийнято ухвали про перетворення у комунальні некомерційні підприємства 10 медичних закладів Львова, які надають первинну медичну допомогу. Це шість поліклінік та чотири лікарні», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:48 19 жовтня 2021 р.

Дві лікарні включили до переліку ковідних медзакладів області

Золочівську центральну районну лікарню та Львівську обласну клінічну лікарню включили до переліку закладів охорони здоров’я, які госпіталізовують пацієнтів з ковідом та підозрою на ковід.

Рубрика: Медицина

08:50 19 жовтня 2021 р.

Стрибок нових випадків COVID: Львівщина - п'ята

За добу 18 жовтня 2021 року в Україні зафіксовано 15579 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 1309, медпрацівників – 282)

Рубрика: Медицина

19:27 18 жовтня 2021 р.

На найбільших залізничних вокзалах відкриють пункти тестування

Для експрес-діагностики пасажирів перед відправленням поїздів Укрзалізниця звернулося до більше, ніж 20 українських лабораторій із пропозицією організувати тест-пункти на найбільших вокзалах країни.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу