Щоб люди не їли м'ясо, молоко і яйця з антибіотиками

18:35 1 березня 2021 р.

В Україні заборонять використовувати протимікробні препарати (читайте - антибіотики) для профілактики бактеріальних інфекцій у тварин; лікування неінфекційних хвороб тварин; лікування вірусних хвороб тварин; стимулювання росту та підвищення продуктивності тварин.

Мінекономіки розробило та оприлюднило для громадського обговорення проект наказу “Про затвердження Порядку використання протимікробних препаратів у ветеринарній медицині”.

Про це повідомив Урядовий портал, пише Dailylviv.

Документ визначає правила і умови застосування протимікробних препаратів у ветеринарній медицині, обов’язки осіб, які використовують антибіотики; перелік випадків, коли застосування антибіотиків є забороненим, а також заходи, спрямовані на зменшення використання протимікробних препаратів.

Прийняття наказу забезпечить раціональне використання протимікробних препаратів у ветеринарній медицині, що сприятиме запобіганню виникнення такої проблеми, як стійкість мікроорганізмів до антибіотиків.

Для боротьби з бактеріальними інфекціями можуть використовуватися лише протимікробні препарати, зареєстровані в Україні.

Під час призначення ветеринарних лікарських засобів для лікування та профілактики бактеріальних і грибкових інфекцій перевагу слід надавати засобам специфічної імунотерапії та імунопрофілактики (вакцинам, сироваткам, інтерферонам, бактеріофагам тощо).

Забій тварини, для лікування якої використовувалися протимікробні препарати, а також використання продуктів від такої тварини, дозволяється лише після закінчення періоду очікування виведення ПМП (його складових елементів) з організму тварини, визначеного в листівці-вкладці (інструкції із застосування) ПМП, та відповідно до рекомендацій лікаря ветеринарної медицини, який проводив лікування.

Контроль за використанням ПМП покладуть на Держпродспоживслужбі і уповноважені лабораторії ветеринарної медицини. 

На Львівщині розділять службу екстреної медичної допомоги на сім підрозділів

Чотири нових кабінети пологового будинку № 1 Львова допоможуть вагітним і породіллям

9 лабораторних аналізів, які пацієнтам мають робити безкоштовно, - НСЗУ

dailylviv.com

До теми

17:19 17 квітня 2021 р.

Львівщина залишиться у червоній зоні антикоронавірусного карантину: показники трьох днів

Коефіцієнт виявлення випадків інфікування на Львівщині за 14,15 і 16 квітня - 26,6% 25,7% 24,1%. Рівень госпіталізацій з діагнозом COVID-19 у Львівській області за ці дні - 63,9%, 61,8%, 59,4%. Завантаженість ліжок з киснем - 74,1%, 72,9%, 72,5%.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу