На Львівщині розділять службу екстреної медичної допомоги на сім підрозділів

11:46 26 лютого 2021 р.

Фото до новини

У Центрі екстреної медичної допомоги планують створення семи нових станцій екстреної медичної допомоги: у Львові, Буську, Стрию, Самборі, Дрогобичі, Новояворівську, Червонограді.

Про це розповів в.о. директора Центру екстреної медичної допомоги Андрій Васько під час засідання комісії з питань охорони здоров’я та материнства обласної ради, пише Dailylviv.

«Нарешті ми вийшли на рівень обговорення оновленої структури Центру з поділом обласної станції на 6 районних станцій та станцію Львів. Це питання піднімалось в різні часи практично усіма попередніми керівниками Центру. На часі його втілити у життя», - зазначив Андрій Васько.

За його словами, до їх складу за територіальним принципом увійдуть усі нинішні підстанції  та пункти базування. Приблизний географічний поділ, як нових 7 районів області. Станційні логістичні та адміністративні потужності будуть розміщені на базі наших 6 багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування (БЛІЛ) в районах області та на території 2 БЛІЛ у Львові. 

У зону повноважень керівника станції входитиме від 7 до 10 ПС/ПБ. Додатково плануємо відкривати ще 2 підстанції у Львові та 2 пункти тимчасового базування ЕМД.

Андрій Васько наголосив, що  така структура дасть кращу координацію і контроль роботи на місцях, в тому числі й за використанням ресурсів, ефективну логістику, кращу комунікацію з ОМС на місцях, запуск електронного документообігу, можливість контролю якості, кращу комунікацію з персоналом на місцях. 

На 14-й день після трансплатації серця у Львові пацієнта виписали з лікарні

50 працівників Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні сьогодні щепилися від COVID-19

Операція на міжхребцеву килу: львів’янка намагається виправити помилку хірургів

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів