Прикордонники підготували палату з апаратом штучної вентиляції легенів

14:53 26 березня 2020 р.

На базі інфекційного відділення Головного військово-медичного клінічного центру Держприкордонслужби України, розташованого в ізольованій будівлі, організовано лікувально-обсерваційний корпус.

Медичні заклади прикордонного відомства забезпечені засобами індивідуального захисту та медичним обладнанням і повністю підготувалися до надання допомоги пацієнтам з цією недугою, повідомляє сайт МВС. Для забезпечення лікувально-евакуаційних заходів сформовано майже десять лікарсько-фельдшерських бригад на реанімобілях.

У Головному військово-медичному клінічному центрі Держприкордонслужби України військові медики готові, в разі необхідності, прийняти прикордонників з цим захворюванням. На базі інфекційного відділення, розташованого в ізольованій будівлі, організовано лікувально-обсерваційний корпус. Саме тут за потреби надаватимуть допомогу прикордонникам, хворим на вірус COVID-19. Зокрема, тяжким хворим, що потребуватимуть стаціонарного лікування. Для цього є ізольовані бокси та підведено кисень.

«Все необхідне для надання медичної допомоги у відділенні є. У відділенні додатково розгорнута палата інтенсивної терапії, з апаратом штучної вентиляції легенів, і також передано на підкріплення до відділення цілий корпус кардіологічного відділення, там теж є палата інтенсивної терапії, оснащена всім необхідним обладнанням», - розповів начальник інфекційного відділення Валентин Примак.

Госпіталь забезпечений апаратами штучної вентиляції легень для надання допомоги тяжким пацієнтам з вираженою дихальною недостатністю. За потреби буде залучено реанімаційне відділення. Крім того, визначено лікарів, медсестер та молодший медперсонал, які надаватимуть допомогу хворим на коронавірус.

«Головний військово-медичний центр буде приймати, в першу чергу, військовослужбовців Державної прикордонної служби та контингент, який за нами закріплений для надання медичної кваліфікованої допомоги», - зазначив начальник інфекційного відділення Валентин Примак.

"Щоденний Львів" повідомив також про те, що при Міністерстві оборони України розгорнуто Центр координації та взаємодії державних органів влади з військовим командуванням.

До теми

12:38 28 листопада 2020 р.

Вартість вакцин від COVID-19 у ЄС від 5 до 60 євро: від векторних до хайтеківських

Дешевші векторні вакцини проти коронавірусної хвороби користуватимуться попитом за межами Євросоюзу і Північної Америки. А дорожчі інноваційні мРНК-вакцини - у заможних країнах.

Рубрика: Медицина

19:41 27 листопада 2020 р.

У двох містах Львівщини та одному селищі - найбільше навантаження на одного лікаря

Понад 2 млн мешканців області уклали декларації із сімейними лікарями. Від початку реформування первинної ланки охорони здоров’я 1801 лікар має укладені декларації із пацієнтами.

Рубрика: Медицина

18:43 27 листопада 2020 р.

Коронавірус: майже кожен другий з тестованих на Львівщині є позитивним. Але хворих значно більше

За останню добу майже кожен другий з тестованих на Львівщині є позитивним. Однак треба розуміти, що не всі інфіковані проходять тести. Тому цю кількість виявлених можна множити на два.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу