Прикордонники підготували палату з апаратом штучної вентиляції легенів

14:53 26 березня 2020 р.

  • 0

На базі інфекційного відділення Головного військово-медичного клінічного центру Держприкордонслужби України, розташованого в ізольованій будівлі, організовано лікувально-обсерваційний корпус.

Медичні заклади прикордонного відомства забезпечені засобами індивідуального захисту та медичним обладнанням і повністю підготувалися до надання допомоги пацієнтам з цією недугою, повідомляє сайт МВС. Для забезпечення лікувально-евакуаційних заходів сформовано майже десять лікарсько-фельдшерських бригад на реанімобілях.

У Головному військово-медичному клінічному центрі Держприкордонслужби України військові медики готові, в разі необхідності, прийняти прикордонників з цим захворюванням. На базі інфекційного відділення, розташованого в ізольованій будівлі, організовано лікувально-обсерваційний корпус. Саме тут за потреби надаватимуть допомогу прикордонникам, хворим на вірус COVID-19. Зокрема, тяжким хворим, що потребуватимуть стаціонарного лікування. Для цього є ізольовані бокси та підведено кисень.

«Все необхідне для надання медичної допомоги у відділенні є. У відділенні додатково розгорнута палата інтенсивної терапії, з апаратом штучної вентиляції легенів, і також передано на підкріплення до відділення цілий корпус кардіологічного відділення, там теж є палата інтенсивної терапії, оснащена всім необхідним обладнанням», - розповів начальник інфекційного відділення Валентин Примак.

Госпіталь забезпечений апаратами штучної вентиляції легень для надання допомоги тяжким пацієнтам з вираженою дихальною недостатністю. За потреби буде залучено реанімаційне відділення. Крім того, визначено лікарів, медсестер та молодший медперсонал, які надаватимуть допомогу хворим на коронавірус.

«Головний військово-медичний центр буде приймати, в першу чергу, військовослужбовців Державної прикордонної служби та контингент, який за нами закріплений для надання медичної кваліфікованої допомоги», - зазначив начальник інфекційного відділення Валентин Примак.

"Щоденний Львів" повідомив також про те, що при Міністерстві оборони України розгорнуто Центр координації та взаємодії державних органів влади з військовим командуванням.

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

На зупинках електротранспорту встановлюють термінали для придбання квитків

На проспекті Шевченка у Львові - самовільні будівельні роботи з надбудови поверху

Керівники Львівської області передали Центру легеневого здоров’я медичний вантаж від банку Ахметова

Наркодилерів-вбивць на Львівщині не випустять під заставу

Галицькі митники у Львові виявили розчинник з психотропними речовинами

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу