Прокуратура повернула громаді Львова 1,7 гектара на Торф’яній

10:08 28 березня 2014 р.


Фото: skyscrapercity.com

Її слідчі довели, що земельну вартістю понад 11 млн. грн. захоплено підприємством самовільно, а автостоянку облаштовано там незаконно.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Львова, ця установа наполягла на поверненні громаді Львова 1,7 га землі, незаконно захопленої підприємцями. Міським апеляційним господарським судом залишено у силі рішення суду першої інстанції, яким задоволено позов прокурора Шевченківського району Львова щодо звільнення одним із комерційних товариств земельної ділянки на вулиці Торф’яній, 12.

Таким чином, прокуратурою доведено – вказану землю, вартістю понад 11 млн. грн., підприємством захоплено самовільно та незаконно облаштовано автостоянку. Відтак товариство зобов’язано виконати всі позовні вимоги прокурора, а саме звільнити зайняту ділянку та демонтувати незаконно встановлені в її межах об’єкти.

dailylviv.com

До теми

19:50 24 жовтня 2021 р.

За смерть або інвалідність від протикоронавірусної вакцинації заплатять: якщо доказати впродовж 48 годин

Уряд обіцяє від 300 до 750-кратного розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року. Але в Україні офіційно не зареєстровано жодного побічного негативного наслідку після щеплень від COVID-19. Лише легкі та помірні.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу