Президент України нагородив медиків зі Львівщини

13:15 17 травня 2019 р.

  • 0
  • 4206


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 17 травня,у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного й ресторанного сервісу відбулась урочиста академія, присвячена Міжнародному дню медичної сестри «Медична сестра – це звучить гордо».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли, що її голова Олег Синютка принагідно вручив державні нагороди медикам. Президент України Петро Порошенко, зокрема, присвоїв звання «Заслужений лікар України» сімейному лікарю зі села Сокільники в Пустомитівському районі Галині Вахулі, завідувачеві амбулаторії сімейної медицини у селі Ямпіль Мурованської сільської ОТГ Володимиру Олеськіву, директорові Львівського обласного клінічного діагностичного центрк Роману Пукаляку й генеральному директорові Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру Любомиру Раку.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:00 10 вересня 2019 р.

На Львівщині шпиталізували 16 отруєних їжею людей

12 людей потрапили зі симптомами гострого ентероколіту до Новояворівської лікарні після весілля в ресторані «Фазенда» в селі Наконечне-ІІ, а четверо – в Стебницьку міську лікарні й Дрогобицьку міську дитячу лікарню після харчування в санаторії «Лісова пісня» в Трускавці.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 984

10:15 6 вересня 2019 р.

На Львівщині ще не одужали 12 отруєних на весіллі

У п’ятницю, 6 вересня, в Новояворівській центральній районній лікарні залишаються шпиталізованими 12 людей (у тому числі – одна дитина), які святкували весілля в ресторані «Фазенда» у селі Наконечне в Яворівському районі Львівської області.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 852

09:12 5 вересня 2019 р.

11 людей шпиталізували на Львівщині через отруєння

3 та 4 вересня до Новояворівської лікарні шпиталізували з підозрою на харчове отруєння 11 людей (у тому числі – дитину), які святкували 31 серпня весілля в ресторані «Фазенда» у селі Наконечне в Яворівському районі.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 807