Правила догляду за жирною та проблемною шкірою

17:47 21 січня 2023 р.

Фото до новини

Жирний епідерміс потребує особливого догляду.

Дівчата з підліткового віку мріють про доглянуту та рівненьку шкіру. Щоб досягти ідеалу, потрібно вкласти величезну кількість грошей, часу та сил. Проблеми жирності та висипу пов'язані з неправильним доглядом, а також відсутністю консультації дерматолога. Він допоможе обрати набір для догляду за обличчям який дозволить наситити шкіру вологою.

Особливості догляду за жирною шкірою

При наявності серйозних проблем, варто звертатися до спеціалістів косметологів та дерматологів, які зможуть діагностувати захворювання та призначити спеціальні препарати для лікування.

Як доглядати жирну шкіру, схильну до висипу:

  • Жирний епідерміс – це найбільш проблемними варіант, який потребує особливого догляду. Перш за все, косметика для жирної шкіри повинна містити тонік та різноманітні очищувачі, у вигляді пінок. Не рекомендовано використовувати спеціальні олії для видалення макіяжу. Вони додатково забивають пори та погіршують ситуацію, що може викликати запалення, почервоніння та висип.
  • Жирна шкіра потребує регулярного очищення та наявності серед засобів для догляду речовин, що містять спирт.
  • Рекомендовано, щоб у складі таких засобів знаходився цинк та різноманітні фруктові кислоти. Вони відрізняються антибактеріальним ефектом та запобігають виникненню висипу, вугрів та комедонів.

Перелік засобів по догляду за проблемною шкірою

Варто розуміти, що наявність вугрів та запалення, а також глибоких комедонів, це не лише зовнішня проблема. Досить часто такі проблеми виникають у людей, які споживають величезну кількість солодкого, неправильно харчуються та вживають фастфуд. Потрібно відкоригувати своє харчування, додавши величезну кількість свіжих овочів, зменшивши відсоток шкідливих страв. Проблемна шкіра потребує відповідного догляду, зокрема очищення. Зазвичай косметика для проблемної шкіри містить протизапальні компоненти. Оптимальний варіант для очищення проблемної шкіри – це гель для вмивання або пінка. Не рекомендовано використовувати міцелярну воду.

На регулярній основі потрібно використовувати спеціальні маски. Найкращий варіант – маска плівка, яка допоможе не лише заспокоїти запалення, але й видалити забруднення з глибоких шарів шкіри. Обов'язковий етап догляду – використання скрабів, які містять морську сіль або цукор, лушпиння волоського горіха. Завдяки скрабам, вдається видалити мертві клітини та лущення, яке досить часто супроводжує проблемну шкіру. Для покращення зовнішнього вигляду, та з метою маскування проблемних ділянок, на епідерміс наносять BB крем, який поєднує у собі тонувальну основу та щоденний регулярний догляд.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини