Польський ApiBalt консультує лікар зі Львова

09:41 28 серпня 2017 р.

На фото: завершення спорудження апіцентру ApiBalt

На фото: завершення спорудження апіцентру ApiBalt

Львівський апітерапевт і фізиотерапевт Іван Пилипчук отримав пам’ятну медаль за багаторічну допомогу в розвитку апітерапії в Польщі та в організації апіцентру «ApiBalt», який буде відкрито цього року.


Відео: Sądecki Bartnik

Нагороду українському лікарю вручив керівник апіцентру «ApiBalt» Йозеф Місюра під час міжнародної наукової конференції у місті Балтув (Польща), присвяченої питанням розвитку апітерапії.

Головно темою цього заходу був метод лікування бджоловжалюванням, який поляки хочуть розвивати, враховуючи багаторічний український досвід, повідомив “ЩЛ” Іван Пилипчук. Сьогодні, за словами львівського лікаря, бджоли лікують захворювання в таких розділах медицини, як неврологія, гастроентерологія, психіатрія, кардіологія, гематологія, пульмонологія, ревматологія, інфекційні хвороби, хірургія, оториноларингологія, урологія, дерматологія, ендокринологія, а також - імунні розлади, патології мікроциркуляції, запальні захворювання.

Своїми напрацюваннями на конференції також поділилися професор Єжи Стойко з Польщі, доктор Томас Глогер з Німеччини, бджолярка Наталія Сенчук з України.

Міжнародна наукова конференція відбулася в рамках десятого свята бджоли, яке організовує спілка пасічників гміни Балтув. На ярмарку, що налічував близько 50 наметів, були представлені виробники бджолярського реманенту і продуктів бджільництва як з Європи, так і з України.

Нагадаємо, що відома в Європі польська фірма «Sądecki Bartnik», яка майже 50 років професійно займається бджільництвом, цього року презентувала документальний фільм про львівський метод бджоловжалювання.

Довідка

Іван Пилипчук ще у 1981 році, за ініціативи головного лікаря Центральної транспортної клінічної лікарні у Львові Едуарда Гофмана, започаткував у цьому лікувальному закладі перше в світовій практиці відділення апіфітотерапії.  У 1990 році Іван Пилипчук відкрив ліцензований Міністерством охорони здоров'я України приватний лікувальний заклад, який - під патронатом профспілки працівників атомної енергетики і промисловості - лікував потерпілих від аварії на ЧАЕС. У 1993 році на базі цього приватного лікувального закладу Іван Пилипчук разом із доцентом Андрієм Лабінським заснували кафедру народної і нетрадиційної медицини Львівського державного медичного університету імені Данила Галицького. Сьогодні Іван Пилипчук очолює апіклініку «Горицвіт» у Львові (вул. Панаса Мирного, 12), яка спеціалізується на лікуванні бджоловжалюванням.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини