Польський «ApiBalt» консультує лікар зі Львова

09:41 28 серпня 2017 р.

На фото: завершення спорудження апіцентру

На фото: завершення спорудження апіцентру "ApiBalt"

Львівський апітерапевт і фізиотерапевт Іван Пилипчук отримав пам’ятну медаль за багаторічну допомогу в розвитку апітерапії в Польщі та в організації апіцентру «ApiBalt», який буде відкрито цього року.

Нагороду українському лікарю вручив керівник апіцентру «ApiBalt» Йозеф Місюра під час міжнародної наукової конференції у місті Балтув (Польща), присвяченої питанням розвитку апітерапії.

Головно темою цього заходу був метод лікування бджоловжалюванням, який поляки хочуть розвивати, враховуючи багаторічний український досвід, повідомив “ЩЛ” Іван Пилипчук. Сьогодні, за словами львівського лікаря, бджоли лікують захворювання в таких розділах медицини, як неврологія, гастроентерологія, психіатрія, кардіологія, гематологія, пульмонологія, ревматологія, інфекційні хвороби, хірургія, оториноларингологія, урологія, дерматологія, ендокринологія, а також - імунні розлади, патології мікроциркуляції, запальні захворювання.

Своїми напрацюваннями на конференції також поділилися професор Єжи Стойко з Польщі, доктор Томас Глогер з Німеччини, бджолярка Наталія Сенчук з України.

Міжнародна наукова конференція відбулася в рамках десятого свята бджоли, яке організовує спілка пасічників гміни Балтув. На ярмарку, що налічував близько 50 наметів, були представлені виробники бджолярського реманенту і продуктів бджільництва як з Європи, так і з України.

Нагадаємо, що відома в Європі польська фірма «Sądecki Bartnik», яка майже 50 років професійно займається бджільництвом, цього року презентувала документальний фільм про львівський метод бджоловжалювання.

Довідка

Іван Пилипчук ще у 1981 році, за ініціативи головного лікаря Центральної транспортної клінічної лікарні у Львові Едуарда Гофмана, започаткував у цьому лікувальному закладі перше в світовій практиці відділення апіфітотерапії.  У 1990 році Іван Пилипчук відкрив ліцензований Міністерством охорони здоров'я України приватний лікувальний заклад, який - під патронатом профспілки працівників атомної енергетики і промисловості - лікував потерпілих від аварії на ЧАЕС. У 1993 році на базі цього приватного лікувального закладу Іван Пилипчук разом із доцентом Андрієм Лабінським заснували кафедру народної і нетрадиційної медицини Львівського державного медичного університету імені Данила Галицького. Сьогодні Іван Пилипчук очолює апіклініку «Горицвіт» у Львові (вул. Панаса Мирного, 12), яка спеціалізується на лікуванні бджоловжалюванням.


Відео: Sądecki Bartnik

dailylviv.com

До теми

21:58 24 жовтня 2020 р.

На Львівщині 9-ти лабораторіям дозволили передавати результати тестів ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Вдома»

МОЗ оприлюднив перелік лабораторій, що мають право передавати результати тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Вдома».

Рубрика: Медицина

14:54 23 жовтня 2020 р.

Дитяча лікарка ініціює у Львові створення Фонду безкоштовних ліків і Фонду страхування медичних працівників

Станом на 23 жовтня на Львівщині 126 пацієнтів, які перебувають в реанімації, 39 з них підключені до апаратів ШЛВ. За статистикою, завантаження ліжок у лікарнях області становить 54%. Це - не є критична кількість, проте хворих на ковід треба ліпше забезпечувати ліками.

Рубрика: Медицина

12:48 23 жовтня 2020 р.

У Києві повідомили, які міста і райони Львівщини увійшли до помаранчевої зони

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 23 жовтня, було оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу