Польща оплатить українським працівникам тестування на коронавірус

09:21 3 липня 2020 р.

Фото до новини

Громадяни України, які прибуватимуть до Польщі на роботу, будуть проходити тестування на коронавірус за державні кошти, - заявив посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький.

Українці, які прибувають працювати до Польщі, проходитимуть тестування за рахунок її державних коштів. Про це в ефірі каналу «Дом» заявив посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький, повідомляє «Європейська правда». Дипломат сказав, що українцям «обов’язково треба заповнити анкету, в якій пояснюється, де вони будуть жити в Польщі, щоб можна було перевірити, чи виконують вони умови карантину».

Бартош Ціхоцький підкреслив, що «всі громадяни України, які їдуть до Польщі працювати, проходять тестування за рахунок держкоштів Польщі там, де вони будуть працювати». Перетин польсько-українського кордону є можливий у пунктах пропуску «Шегині-Медика», «Краківець-Корчова», «Рава Руська-Гребенне» та «Ягодин-Дорогуськ».

Крім того особи, які є пасажирами літаків, що прибувають із України до Польщі, звільнені з обов’язкового 14-денного карантину.

Про це повідомила Українська служба Польського радіо.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів