Петро Колодій і Катерина Ющенко відкрили у Львові діагностичний центр

16:19 11 листопада 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Сьогодні, 11 листопада, голова Львівської обласної ради Петро Колодій разом із Головою Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катериною Ющенко урочисто відкрили медичний центр діагностики NOVO у Львові, який працюватиме на базі Львівської міської комунальної дитячої клінічної лікарні.

Про це інформує прес-служба ЛОР.

"Медичний центр NOVO – це унікальний діагностичний центр, де пацієнти матимуть змогу пройти комплекс рекомендованих обстежень на сучасному обладнанні, аналогів якому в Західній Україні немає.

Під час відкриття медичного центру Петро Колодій зазначив, що Львівська область уже має чудовий приклад благодійності та безкорисливості; це – школа-інтернат для дітей з вадами зору, що на вулиці Івана Франка у Львові. «Сьогодні у нашому місті відкрилась ще одна установа, яка дарує дітям та їхнім родинам шанс на повноцінне, а головне здорове життя – Медичний центр NOVO».

Також голова обласної ради висловив вдячність усім благодійникам, зокрема, Міжнародному благодійному фонду «Україна 3000», за їхні зусилля та працю задля майбутнього українських дітей",- йдеться в повідомленні.


 Довідково

Медичний центр NOVO створила Установа благодійного фонду «Центр медичних інновацій» – недержавна, неприбуткова благодійна організація. Засновником УБФ «Центр медичних інновацій» є Благодійний фонд «Дитяча Лікарня майбутнього». У 2013 році фонд вирішив реалізувати пілотний проект, у якому впроваджувались би найкращі сучасні медичні, управлінські, навчальні технології на базі одного з дитячих медичних закладів України. У тісній співпраці з Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000», який реалізує всеукраїнську програму допомоги дитячим медичним закладам «Від лікарні до лікарні», шляхом конкурсного відбору була обрана Львівська міська комунальна дитяча клінічна лікарня.

У подальших планах – встановлення наступної черги сучасного медичного обладнання: рентгенодіагностичного комплексу, мамографа, денситометра та інших апаратів, які дозволять розширити спектр консультативно-діагностичної допомоги, що їх надаватиме центр NOVO.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу