Пацієнт розповів про кишенькові тарифи у лікарні швидкої допомоги Львова

15:26 11 серпня 2020 р.

Ексначальнк управління охорони здоров'я Львівської міської ради назвав винуватців такої системи оплати.

Богдан Бедрило працював директором ЛКП “Львівелектротранс”, начальником Головавтотрансінспекції у Львівській області. Чотири рази був обраний депутатом Львіської міської ради. Нещодавно він написав у ФБ актуальний пост: "Робив на днях КТ на грудну клітку в Львівській КОМУНАЛЬНІЙ лікарні швидкої допомоги на Миколайчука, 9. тривало 3 хвилини, як пояснили працівниці - бо найновіше, найкраще обладнання в місті. Супер. Заплатив 1200 грн. Ні квитанціїї, ні чеку. Ні оплати карткою. ГОТІВКА. БЕЗ ОБЛІКУ!!! КОМу ??? Якщо в бюджет лікарні - має бути облік і віддача - нові ліжка, простирадла, умови і т.д. Цього не видно. А суми - величезні. 3 хвилини - 1200 грн. За годину (черга по запису і жива - нонстоп) нехай не 20, а 15 чол - 18 000 грн. За добу (працюють нонстоп - до останнього клієнта) нехай 20 год - 360 000 грн за добу . За місяць - 8 - 10 млн грн. Або прозоро вкладайте в лікарню такі суми, або, в час пандемії (не кожен має такі гроші, чи краще їх на оздоровлення використати - зробіть по 100 - 150 грн таку послугу. Кому війна (пандемія), а кому мама рідна. Це - Львів, лікарі. Комунальна служба".

У коментарях користувачі соціальної мережі пишуть поради і ставлять діагноз.. "Володимир Андрійович: У Податкову напишіть. Це пряме порушення податкового законодавства". "Zinoviy Huzar: Садова самонеміч Львова. Лікарня МІСЬКА, львівська, ПОВНІСТЮ керується ВЛАДОЮ ЛЬВОВА, найбільш україномовного міста на планеті ЗЕМЛЯ". Нагадаємо, що Зіновій Гузар у минулому працював начальником управління охорони здоров’я, заступником директора департаменту гуманітарної та соціальної політики Львівської міської ради.

Серед коментаторів є й такі, хто захищають описаний метод оплати медпослуг. Його захисникам Богдан Бедрило додатково написав:" Не плутайте праведне з грішним. В нас в Україні є своя правова база фукнкіонування медицини Добра чи погана - така як є, і не треба порівнянь недоречних з іншими країнами. Якщо лікар хоче заробляти- ВПЕРЕД - купити обладнання, утримувати приміщення і персонал - і нехай ставить будь-які вигідні йому розцінки - і кожен буде думати - звертатись туди чи ні. Але якщо все з бюджету (тобто з моїх і ваших грошей) - обладнання, приміщення, персонал і т.д. - то я маю право вимагати звіту КОЖНОЇ копійки. Не хоче звітувати перед громадою - хай йде в приватну практику".

Нагадаємо, що 7 серпня керівник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб перейшов на іншу роботу. «Він справді зміг зробити максимум від нього залежне і навіть більше. Львівська медицина проходить цю трансформацію й досі. І це моя особиста гордість і велика робота Володимира Івановича», — зазначив в дописі з цього приводу міський голова Львова Андрій Садовий.

dailylviv.com

До теми

14:12 18 вересня 2020 р.

Кількість госпіталізованих на Львівщині зростає

Упродовж останніх днів медики Львівщини спостерігають збільшення кількості викликів швидкої допомоги через підозри на Covid-19: за попередню добу це 47 випадків, з яких 28 госпіталізували.

Рубрика: Медицина

14:00 18 вересня 2020 р.

Covid-19: люди хворіють важче та триваліше, ліжка заповнені майже повністю, - лікар

Кількість пацієнтів в нашому медичному закладі не зменшується. Навпаки – людей з важким перебігом захворювання побільшало. Люди хворіють важче та триваліше. Лікарняні ліжка заповнені в нашій лікарні майже повністю.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу