Садовий втратив штатного Зуба

17:02 7 серпня 2020 р.

Від сьогодні, 7 серпня, керівник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб перейшов на іншу роботу.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Він викладатиме на факультеті післядипломної освіти Львівського медичного університету, де навчатиме якісного управлінського менеджменту, враховуючи багаторічний досвід роботи в мерії Львова й депутатство в Чернігівській міській раді. Водночас, посадовець надалі залишиться працювати в команді позаштатним радником міського голови Львова.

Зокрема, Володимир Зуб забезпечуватиме підвищення кваліфікації керівників закладів охорони здоров’я.

«Він справді зміг зробити максимум від нього залежне і навіть більше. Львівська медицина проходить цю трансформацію й досі. І це моя особиста гордість і велика робота Володимира Івановича», — зазначив в дописі міський голова Львова Андрій Садовий.

Довідка від Львівської міської ради

Володимир Зуб з 22 червня 2006 року і до сьогодні очолював управління охорони здоров’я Львівської міської ради, був заступником директора департаменту гуманітарної політики. За період його роботи в медицині Львова було запроваджено чимало якісних змін, а медичні заклади Львова, зокрема лікарні, вийшли на рівень світових клінік за можливостями надання різнопланової медичної допомоги.

Зокрема, за цей час розвинено сімейну медицину — відкрито більше 15 амбулаторій сімейної медицини в мікрорайонах міста, створено близько 20 нових відділень в медичних закладах (серед них — нейрохірургічне та офтальмологічне відділення в дитячій лікарні, відділення фізичної реабілітації в лікарні швидкої допомоги і згодом — мережа таких відділень в лікарнях і поліклініках міста, паліативні відділення для невиліковно хворих, центри раннього втручання та інші). Окрім того, у 8-мій лікарні та лікарні швидкої допомоги створено сучасні відділення невідкладної допомоги за світовим зразком, і таке ж відділення облаштовують в дитячій лікарні. Також в лікарні швидкої допомоги було розпочато роботи з облаштування центру трансплантології, який сьогодні успішно функціонує.

Також за період роботи Володимира Зуба, Львів налагодив і розвинув міжнародну медичну співпрацю з провідними фахівцями зі США, Канади, Великої Британії, Німеччини, Польщі та інших країн, і тепер ці фахівці щороку приїздять до Львова й обмінюються досвідом зі своїми українськими колегами. Окрім того, були започатковані акції з профілактики артеріальної гіпертензії, туберкульозу, онкопатологій, цукрового діабету, глаукоми, опіків у дітей, які стали щорічними в місті, а також запроваджено чимало нових сервісів та проектів, серед яких — електронна реєстратура й електронна медична картка.

До слова, Володимир Зуб є автором понад 40 наукових праць, Патенту України, восьми раціоналізаторських пропозицій, медичних рекомендацій з фаху «Хірургія». Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Організація та управління охороною здоров’я».


dailylviv.com

До теми

08:46 23 січня 2022 р.

Львівщина другу добу поспіль виявляє найбільше інфікованих коронавірусом

За добу 22 січня в Україні зафіксовано 15 444 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 2298, медпрацівників – 264). У Львівській області підтверджено коронавірус у 2170 осіб, що є найбільшим результатом в країні. 1248 нових інфікованих - у Львові.

Рубрика: Медицина

11:22 22 січня 2022 р.

Львівщина - найгірша за виявленими новими хворими на коронавірус

За добу 21 січня в Україні зафіксовано 22 473 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 2838, медпрацівників – 535). Найбільший показник - у Львівській області - 3293 нових інфікованих коронавірусом.

Рубрика: Медицина

16:45 21 січня 2022 р.

Львівщині загрожує червона зона: координатор з питань вакцинації повідомив коли

При збереженні показників захворюваності, які спостерігаються в області упродовж останнього тижня, Львівщина може перейти у «червону» зону епіднебезпеки вже за 10-14 днів.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу