Садовий втратив штатного Зуба

17:02 7 серпня 2020 р.

Від сьогодні, 7 серпня, керівник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб перейшов на іншу роботу.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Він викладатиме на факультеті післядипломної освіти Львівського медичного університету, де навчатиме якісного управлінського менеджменту, враховуючи багаторічний досвід роботи в мерії Львова й депутатство в Чернігівській міській раді. Водночас, посадовець надалі залишиться працювати в команді позаштатним радником міського голови Львова.

Зокрема, Володимир Зуб забезпечуватиме підвищення кваліфікації керівників закладів охорони здоров’я.

«Він справді зміг зробити максимум від нього залежне і навіть більше. Львівська медицина проходить цю трансформацію й досі. І це моя особиста гордість і велика робота Володимира Івановича», — зазначив в дописі міський голова Львова Андрій Садовий.

Довідка від Львівської міської ради

Володимир Зуб з 22 червня 2006 року і до сьогодні очолював управління охорони здоров’я Львівської міської ради, був заступником директора департаменту гуманітарної політики. За період його роботи в медицині Львова було запроваджено чимало якісних змін, а медичні заклади Львова, зокрема лікарні, вийшли на рівень світових клінік за можливостями надання різнопланової медичної допомоги.

Зокрема, за цей час розвинено сімейну медицину — відкрито більше 15 амбулаторій сімейної медицини в мікрорайонах міста, створено близько 20 нових відділень в медичних закладах (серед них — нейрохірургічне та офтальмологічне відділення в дитячій лікарні, відділення фізичної реабілітації в лікарні швидкої допомоги і згодом — мережа таких відділень в лікарнях і поліклініках міста, паліативні відділення для невиліковно хворих, центри раннього втручання та інші). Окрім того, у 8-мій лікарні та лікарні швидкої допомоги створено сучасні відділення невідкладної допомоги за світовим зразком, і таке ж відділення облаштовують в дитячій лікарні. Також в лікарні швидкої допомоги було розпочато роботи з облаштування центру трансплантології, який сьогодні успішно функціонує.

Також за період роботи Володимира Зуба, Львів налагодив і розвинув міжнародну медичну співпрацю з провідними фахівцями зі США, Канади, Великої Британії, Німеччини, Польщі та інших країн, і тепер ці фахівці щороку приїздять до Львова й обмінюються досвідом зі своїми українськими колегами. Окрім того, були започатковані акції з профілактики артеріальної гіпертензії, туберкульозу, онкопатологій, цукрового діабету, глаукоми, опіків у дітей, які стали щорічними в місті, а також запроваджено чимало нових сервісів та проектів, серед яких — електронна реєстратура й електронна медична картка.

До слова, Володимир Зуб є автором понад 40 наукових праць, Патенту України, восьми раціоналізаторських пропозицій, медичних рекомендацій з фаху «Хірургія». Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Організація та управління охороною здоров’я».


dailylviv.com

До теми

14:12 18 вересня 2020 р.

Кількість госпіталізованих на Львівщині зростає

Упродовж останніх днів медики Львівщини спостерігають збільшення кількості викликів швидкої допомоги через підозри на Covid-19: за попередню добу це 47 випадків, з яких 28 госпіталізували.

Рубрика: Медицина

14:00 18 вересня 2020 р.

Covid-19: люди хворіють важче та триваліше, ліжка заповнені майже повністю, - лікар

Кількість пацієнтів в нашому медичному закладі не зменшується. Навпаки – людей з важким перебігом захворювання побільшало. Люди хворіють важче та триваліше. Лікарняні ліжка заповнені в нашій лікарні майже повністю.

Рубрика: Медицина

13:35 18 вересня 2020 р.

Спеціалізовані магазини медтехніки у Львові - Медтехніка Ортосалон

Медична техніка - обов'язкова складова не тільки спеціалізованих медустанов, але і звичайних житлових будинків і квартир. У вашому арсеналі завжди повинні бути базові медичні пристрої.

Рубрика: Медицина

09:58 18 вересня 2020 р.

МОЗ змінило протокол лікування Covid-19

Міністерство охорони здоров'я оновило протокол лікування коронавірусу. Розширено використання лікарських засобів.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу