Одеситка у Львові прийняла бджолину отруту для оздоровлення | Новини Львова

Одеситка у Львові прийняла бджолину отруту для оздоровлення

10:52 11 червня 2020 р.

  • 0

Глаукома, міжхребцеві кили, артрит гомілковостопного суглоба, варикозне розширення вен і - загальна втома організму. З таким букетом хвороб 67-річна одеситка Ольга Обремська приїхала на лікування до Львова.

Про це Ольга Обремська з Одеси розповіла “Щоденному Львову”.

- Приїхала за порадою близької колєжанки-медички Оксани, яка лікується бджоловжалюванням. Вона перевірила цю методику на собі: впродовж п’яти років профілактично ходить на сеанси бджоловжалювання. Каже, що вони також омолоджують організм. І давно рекомендувала мені звернутися до свого лікаря-апітерапевта. Але на це треба багато часу - 5 тижнів. А я працювала. Живу далеко - в Одесі, - пояснює причину зволікання Ольга Обремська.

За словами пані Ольги, вона шукала в Одесі апітерапевтів, які працюють за цією методикою, але не знайшла. 

- Є сон на вуликах, лікування медопродуктами, а такого, як у Львові, у нас немає. Принаймні, не знайшла. Хоча, розповідають, що колись була одеська школа бджоловжалювання. Але її засновник помер, а учнів не залишилося. Львову пощастило більше: є і школа, і методика, і практикуючий лікар з великим досвідом, - Іван Пилипчук, - підсумовує пані Ольга.

За словами одеситки, коли вона вийшла на пенсію, з’явився вільний час, якого бракувало для лікування бджолами. Зібралася -  і, нарешті, поїхала до Львова, де колись працювала архітектором в інституті “Укрзахідпроектреставрація” і де нині живе її 37-річний син. У нього й оселилася на час лікування. 

- Взагалі я не люблю лікуватися, - зізнається Ольга Обремська - Піду до лікаря. Випише рецепт. Я проп’ю ліки  - не допомагає. Припиняю приймати. Не можу сказати, що в стаціонарі лежала. Антибіотики не вживаю, - так описує своє пожиттєве несистемне ставлення до медицини одеситка. 

Щоправда до бджоловжалювання пані Ольга все ж пройшла належну діагностику - зробила комп'ютерну томографію, аби потім, коли закінчаться апітерапевтичні процедури, зіставити результати.

- Зробила комп’ютерну томографію - до і після бджоловжалювання. Вона показала, що до апітерапії мої внутрішні органи працювали на 50%. Тепер, після бджололікування, - майже на 90%. Є такі ілюстративні графіки в цих обстеженнях,- пояснює пані Ольга.

Але, згадує одеситка, сеанси бджоловжалювання в неї почалися з ускладнень.

- На 4-ій бджолі у мене з’явилися червоні плями на тілі. Кілька разів підвищувалася температура до 37,6-37,8 градусів. Так організм відреагував на бджолину отруту. Тоді лікар сказав, що дозу бджіл збільшувати не буде, поки організм не призвичаїться. Ще двічі поставив мені лише по чотири бджоли. А вже після цього почав нарощувати їхню кількість. Я боялася, що до 10-ти не дійдемо. Тоді як інші хворі приймають по 15-16 бджіл щосеансу. Але дійшли до 15-ти,- втішено розповідає Ольга Обремська.

За її словами, ліпше почуватися стала вже після десятої бджоли. Минула хронічна втома. Почала нормально спати.

- Організм, ніби, стрепенувся,- пояснює свій стан пані Ольга. 

При цьому одеситка згадує слова Івана Пилипчука, який сказав, що вона дуже вчасно звернулася за допомогою, коли хвороби ще є на початкових стадіях.

- Глаукома у мене на початковій стадії. Якщо нормальний внутрішньоочний тиск становить 23-24 мм ртутного стовпчика, то в мене був 27-28. Мені казали знайомі і лікарі, що глаукома не виліковується. Один вихід - крапати і крапати. Я крапала, крапала “Сімбринзу”, “Бризер”, а око далі пекло і тиснуло зсередини. Зараз не крапаю. Око не сухе і не турбує, - підсумовує пані Ольга.

Дві поперекові міжхребцеві кили, які діагностували в Ольги Обремської, сьогодні їй також не завдають фізичних страждань.

- Одна кила вискочила з диску і защемила нерв. Два роки тому упродовж двох тижнів мені робили блокаду. Кололи ін'єкції безпосередньо в хребет. Три місяці відходила після того,- каже пані Ольга.

За словами одеситки, тоді блокади допомогли зняти нестерпний біль, але навіть незначні фізичні навантаження знову нагадували про хворобу.

- Не могла навіть одного кілограма ваги підняти - болить, підлогу помию - болить. Позамітаю - болить. Зараз - і мию, і бігаю. Як пояснював лікар-апітерапевт, під дією бджолиної отрути кила втрачає рідину і, кажучи простою мовою, “всихає” та перестає тиснути на нервове закінчення, - розповідає Ольга Обремська.

Щоб допомогти бджілкам, як зізнається пані Ольга, вона паралельно приймала лише один, гомеопатичний, медпрепарат - “Лімфоміозит”, який поліпшує відтік лімфи. 

- Таке враження, що після бджоловжалювання, організм отримав другу молодість: і гомілковостопний суглоб, який “викручувало”, не турбує, і варикоз ночами не пече, - ділиться відчуттями пані Ольга.

Зараз, після лікування у Львові, Ольга Обремська завершує реабілітацію вдома, в Одесі. 

- Багато гуляємо з чоловіком берегом моря. Дуже добре почуваю себе і насолоджуюся життям! А наступного року планую повернутися до Львова, на профілактику. Тепер уже з чоловіком,- каже одеситка Ольга Обремська.

"Щоденний Львів" повідомляв, що за багаторічними спостереженнями лікаря-апітерапевта Івана Пилипчука, перелік хвороб з показами для бджоловжалювання збільшується.

Коментарі(0)

До теми

17:58 12 липня 2020 р.

COVID-19 вражає мозок у такий спосіб, який ніколи раніше не спостерігали в інших вірусів, - доктор

Коронавірус SARS-CoV-2 може серйозно зашкодити мозку та центральній нервовій системі, спричиняючи психози, паралічі та інсульти, що часто виявляються запізно, застерігають британські медики.

Рубрика: Медицина

Останні новини

У розважальних закладах Львова 11 порушень карантину (відео)

У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату, - голова ЛОДА

Горяни Львівщини запросили в гості президента Зеленського

Собака знайшов майже 600 наркотичних таблеток у ПП Шегині

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу