Облрада перереєструвала три львівські лікарні

17:28 3 січня 2020 р.


Фото: tvoemisto.tv

У Львівській міськраді заявили керівництву держави та обласної ради щодо недопустимості перереєстрації лікарень, які розміщені і функціонують у Львові.

Про це повідомили в п’ятницю, 3 січня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що обласна рада перереєструвала ще три обласні лікарні, які розташовані у Львові, в міста й села Львівської області. Мова йде про центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, онкологічний центр та госпіталь ветеранів війн та репресованих.

Відтак, Львівська міська рада вкотре звернулася у відповідні структури щодо необґрунтованої перереєстрації обласних лікарень. Адже лікарні фактично розміщені і діють у Львові, більшість працівників – львів’яни, тому вони зацікавлені, аби відрахування ПДФО з їхніх зарплат скеровувалось на розвиток рідного для них міста.

Зокрема, окрім обласної клінічної лікарні, зі Львова перереєстровані Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – з вулиці Миколайчука, 9 у село Завадівка в Турківському районі, Львівський державний онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр – з вулиці Гашека, 2а у Старий Самбір, а Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи – з вулиці Івасюка, 31 у Винниках – у Дубляни в Самбірському районі.

У департаменті гуманітарної політики ЛМР зазначили: «Вже маємо прецедент обласної клінічної лікарні, де головний лікар перереєстрував юридичну особу в Городоцький район. Те саме хотіли зробити з психіатричною лікарнею – перереєструвати її у Миколаївський район. Зараз маємо інформацію, що перереєстрували ще три заклади».

У міськраді також повідомили: «При цьому, жодних погоджень чи обговорень цих рішень, жодних повідомлень про це для нас від обласної ради не було. І це неприпустимо, тому що Львів – обласний центр, третина мешканців області проживає у Львові. Більшість працівників лікарні та їхні відвідувачі є львів’яни, які користуються інфраструктурою міста, відвідують навчальні заклади, і ми з міського бюджету витрачаємо кошти на інфраструктуру навколо лікарні. І при цьому ми бачимо таке абсурдне рішення про зміну місцезнаходження лікарні. Оскільки територіально і по-факту перереєстровані лікарні продовжують бути у Львові і надавати медичні послуги саме тут».

Відтак, Львівська міська рада звернулася з листами до Державної податкової служби, Прем’єр-міністра України, Міністра охорони здоров’я України, Львівської обласної ради щодо ситуації, яка склалась із перереєструванням Львівських обласних лікарень.

Зокрема, у листах зазначено, що більшість працівників обласних лікарень є мешканцями Львова, тому вони та члени їхніх сімей користуються освітянськими послугами, отримують первинну медичну допомогу, різні пільги та субсидії, мають змогу займатися фізичною культурою та спортом в дитячо-юнацьких школах та на відкритих майданчиках. А видатки на освіту, охорону здоров’я, соціальний захист та соціальне забезпечення, культуру, фізичну культуру і спорт, відповідно до статті 89 Бюджетного кодексу України, здійснюється саме з загального фонду міського бюджету.

Як інформував «Щоденний Львів», в обласному клінічному психоневрологічному диспансері розпочнуть процес перетворення закладу у некомерційне комунальне підприємство.

dailylviv.com

До теми

12:15 26 лютого 2021 р.

Шахрайство на Львівщині в рамках програми «Нова українська школа»: на 1 млн грн

Задокументовано факт шахрайства при закупівлі шкільних парт в рамках програми «Нова українська школа» на суму майже 1 млн грн, до якого причетні чинний заступник голови Червоноградської міської ради, який на той час працював на посаді директора комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» і підприємець зі Львова (ч.2 ст.367 та ч.4 ст.190 КК України).

Рубрика: Медицина

11:46 26 лютого 2021 р.

На Львівщині розділять службу екстреної медичної допомоги на сім підрозділів

У Центрі екстреної медичної допомоги планують створення семи нових станцій екстреної медичної допомоги: у Львові, Буську, Стрию, Самборі, Дрогобичі, Новояворівську, Червонограді.

Рубрика: Медицина

10:59 26 лютого 2021 р.

Україна не потрапляє ані в темно-червону, ані в сіру зону карантинних обмежень за критеріями ЄС, - Ляшко

В Україні добрі показники кількості і результатів тестування населення на COVID-19. Про це заявив на брифінгу головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу