Обласний центр екстреної медичної допомоги шукатиме у Львові новий офіс

19:49 23 лютого 2024 р.

Фото до новини

ТМО 1 Львова вимагає дострокового розірвання договору оренди приміщень, який чинний до 2027 року.

Комісія з питань комунального майна сьогодні, 23 лютого, розглянула лист комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» щодо вимоги ТМО 1 Львова про дострокове розірвання договору оренди приміщень. Про це повідомила Львівська обласна рада, пише DailyLviv.com.

«Вважаємо таку вимогу неприпустимою, оскільки «екстренка» виконує надзвичайно важливу функцію з порятунку людей. А пошук нових приміщень для базування «швидкої» може призвести до порушення виконання основних завдань, покладених на екстрену медичну допомогу.

Тому ми звернемося до влади міста Львова, аби договір оренди не був розірваний, який, до речі, завершується у 2027 році», – підкреслив Ростислав Добош.

Також комісія обговорила питання, що включене до порядку денного ХХІІ чергової сесії обласної ради, про реорганізацію комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний будинок учителя» шляхом приєднання до комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека».

«Проєкт рішення облради передбачає об’єднання Будинку вчителя і науково-педагогічної бібліотеки, а також виділення додаткових приміщень комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна мала академія наук учнівської молоді» для належної організації освітнього процесу.

Відбулося широке обговорення питання з представленням позицій керівників трьох закладів та департаменту освіти і науки Львівської ОВА», - розповів заступник голови комісії Ростислав Добош.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів