Обладнання для дитячої лікарні у Львові хочуть купувати на конкурсних умовах

13:08 6 травня 2021 р.

Кошти на це закладені у міському бюджеті.

На засіданні постійної комісії охорони здоров’я та соціального захисту Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали звернення міської дитячої клінічної лікарні про придбання медичного обладнання орієнтовною вартістю 4,2 млн грн на умовах лізингу. Кошти на це закладені у міському бюджеті.

Про це повідомив інформпортал депутатів ЛМР, пише Dailylviv.  

Йдеться про гемодіалізну установку, плазмаферез та електрохірургічну систему, які, за словами головного лікаря Львівської міської дитячої клінічної лікарні Дмитра Квіта, вкрай необхідні для лікарні.

«По-перше, це обладнання потрібне для запуску процесу трансплантації органів у лікарні. По-друге – обладнання, зокрема, гемодіалізні установки,  необхідні для лікування дітей, які поступають з гострими отруєннями, серед них і отруєння наркотичними засобами. Окрім того, зростає кількість пацієнтів після важких ДТП і аварій, яким також необхідно проводити сеанси гемодіалізу».

Оскільки це обладнання мають намір придбати на умовах  лізингу, то на профільній комісії обговорили умови проведення таких  закупівель.

Депутати наголосили на тому, що ці закупівлі повинні бути прозорими, без прямих угод, і для цього треба провести тендер чи конкурс. Лише після того, як буде визначена та компанія, яка запропонує найнижчу, найкращу ціну відповідно до тих характеристик, які були виставлені в тендері, можна буде купувати обладнання.

Як на Заході: у львівському ОХМАТДИТі відкрили перші іменні палати

Тридцять водіїв екстреної допомоги на Львівщині не можуть сісти за кермо

Обласна рада підтримала приєднання психлікарні Заклад до обласної клінічної психіатричної лікарні

dailylviv.com

До теми

13:30 16 червня 2021 р.

В’їзд в Україну дозволено лише за умови повного щеплення схваленою ВООЗ вакциною. Перелік

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що ті, хто мають документ, що підтверджує проходження повного курсу вакцинації від COVID-19 вакциною, яка схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) для екстреного використання, мають право перетину державного кордону України та звільняються від самоізоляції.

Рубрика: Медицина

18:58 15 червня 2021 р.

Бельгійські лікарі з Saint-Luc University Hospital оперуватимуть на вусі у Львові. Оголошено запис дітей

Львівська дитяча лікарня оголосила відбір пацієнтів для проведення мікрохірургічних операцій на вусі за участі лікарів з Бельгії. Кандидатів відбиратимуть для проведення мікрохірургічних операцій на вусі, в тому числі для кохлеарної імплантації, BAHA імплантації, тимпанопластики, мірингопластики та інших хірургічних втручань при хронічних захворюваннях вух.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу