Обладнання для дитячої лікарні у Львові хочуть купувати на конкурсних умовах

13:08 6 травня 2021 р.

Фото до новини

Кошти на це закладені у міському бюджеті.

На засіданні постійної комісії охорони здоров’я та соціального захисту Львівської міської ради депутати розглянули і підтримали звернення міської дитячої клінічної лікарні про придбання медичного обладнання орієнтовною вартістю 4,2 млн грн на умовах лізингу. Кошти на це закладені у міському бюджеті.

Про це повідомив інформпортал депутатів ЛМР, пише Dailylviv.  

Йдеться про гемодіалізну установку, плазмаферез та електрохірургічну систему, які, за словами головного лікаря Львівської міської дитячої клінічної лікарні Дмитра Квіта, вкрай необхідні для лікарні.

«По-перше, це обладнання потрібне для запуску процесу трансплантації органів у лікарні. По-друге – обладнання, зокрема, гемодіалізні установки,  необхідні для лікування дітей, які поступають з гострими отруєннями, серед них і отруєння наркотичними засобами. Окрім того, зростає кількість пацієнтів після важких ДТП і аварій, яким також необхідно проводити сеанси гемодіалізу».

Оскільки це обладнання мають намір придбати на умовах  лізингу, то на профільній комісії обговорили умови проведення таких  закупівель.

Депутати наголосили на тому, що ці закупівлі повинні бути прозорими, без прямих угод, і для цього треба провести тендер чи конкурс. Лише після того, як буде визначена та компанія, яка запропонує найнижчу, найкращу ціну відповідно до тих характеристик, які були виставлені в тендері, можна буде купувати обладнання.

Як на Заході: у львівському ОХМАТДИТі відкрили перші іменні палати

Тридцять водіїв екстреної допомоги на Львівщині не можуть сісти за кермо

Обласна рада підтримала приєднання психлікарні Заклад до обласної клінічної психіатричної лікарні

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів