На програму лікування жертв Майдану ЛОР заклала 1 млн грн

12:06 11 лютого 2014 р.

11 лютого 2014 року на сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили Програму «Діагностика, лікування та реабілітація осіб, які постраждали під час Революції Гідності, на 2014-2015 роки».

На реалізацію програми на 2014 рік депутати передбачили 1 мільйон гривень. Така ж сума планується на наступний рік. За це рішення проголосувало 78 депутатів із 79 присутніх на сесії. Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

"Львівські лікарі є ядром медичної служби Майдану в Києві. 22 січня вони кожні 10-15 хвилин приймали поранених. Коли у Львові ми закликали медиків їхати до Києва, моментально виїхало два автобуси», - зазначила народний депутат України від ВО «Свобода» Ірина Сех.  Вона наголосила, що зараз лікарі ще й змушені захищати поранених від посягань міліції, як це було з Андрієм Ленцем з Комарного Городоцького району. Цього чоловіка жорстоко побили беркутівці – у нього розбита голова, зламана щелепа, вибиті зуби. У такому стані його привезли в обласну клінічну лікарню, й одразу приїхала міліція, щоб взяти в нього пояснення. «І наші лікарі не пустили до хворого міліціонерів, за що їм велика подяка й шана», - зазначила Ірина Сех.

Нагадаємо, 25 січня 2014 року Львівська обласна рада на своїй позачерговій сесії ухвалила рішення про розроблення та фінансування обласної Програми діагностики, лікування та реабілітації постраждали під час Революції Гідності. Проект рішення запропонував депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Йосиф Ситник. Зокрема, депутати доручили головному управлінню охорони здоров'я та постійній комісії з питань охорони здоров'я, материнства та соціального захисту протягом 10 днів розробити обласну Програму "Діагностика, лікування та реабілітація постраждали під час Революції Гідності на 2014 – 2015 роки".

 
 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу