На потреби охорони здоров’я Львівщини спрямовано 53,4 млн. гривень

12:15 21 грудня 2015 р.


Фото: dt.ua

Установам освіти нашої області перевели впородовж тижня 37,7 млн. гривень.

«З обласного бюджету відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань і замовлень головних розпорядників коштів впродовж тижня в повному обсязі виділено кошти в сумі 229,5 млн. гривень», – повідомили сьогодні, 21 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Зокрема, профінансовано органи місцевого самоврядування на суму 0,3 млн. гривень, установи освіти – на суму 37,7 млн. гривень, охорони здоров’я – на суму 53,4 млн. гривень, соціального захисту та соціального забезпечення – на суму 8,1 млн. гривень, культури та мистецтва – на суму 3,1 млн. гривень, фізичної культури та спорту – 2,3 млн. гривень, будівництво – на суму 0,8 тисячі гривень, сільське господарство – на суму 1,9 млн. гривень, запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій – на суму 0,1 млн. гривень, інвестиційні проекти – на суму 0,4 млн. гривень, мікропроекти – на суму 0,5 млн. гривень, інші видатки – на суму 2,4 млн гривень. Також надано субвенції місцевим бюджетам на завершення реконструкції ФАПів – на суму 0,2 млн. гривень, розвиток агропромислового комплексу області – на суму 3,7 млн. гривень, створення та розвиток центрів військово-патріотичного виховання – на суму 1,6 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

14:01 31 жовтня 2020 р.

Степанов наполягає на штрафах за відсутність масок

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов звернувся до парламенту з проханням на наступному пленарному тижні розглянути та прийняти законопроєкт щодо посилення адміністративної відповідальності за перебування в громадських місцях та транспорті без респіраторів або захисних масок.

Рубрика: Медицина

17:06 30 жовтня 2020 р.

«Коронавірус мутував та став агресивнішим», – пульмонолог Надія Рудницька

За останніми світовими даними, вірус сильно змутував, з’явились зміни в його білковій структурі, він щільніше чіпляється до слизових оболонок і став агресивнішим.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу