На Львівщині збудують нові амбулаторії

16:45 5 липня 2018 р.

  • 0
  • 1221


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «За кошти медичної субвенції на Львівщині збудують нові амбулаторії».

Про це повідомили в четвер, 5 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Сьогодні, 5 липня, у Львівській облдержадміністрації відбулась нарада щодо плану будівництва амбулаторій у сільській місцевості».

Заступник директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько зазначив: «У Львівську область спрямували субвенцію на розвиток охорони здоров’я у сільській місцевості у розмірі 302 мільйонів гривень.  Ці кошти скерують на різні напрямки, зокрема і на проекти нового будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини у сільській місцевості».

«Цей проект координують Мінрегіонбуд та МОЗ України. Відтак, є спільний наказ цих двох міністерств, в межах якого Львівська обласна державна адміністрація сформувала спроможну мережу надання первинної медичної допомоги. Відтак, у межах цієї сформованої мережі відбуватиметься будівництво нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації визначив перелік об’єктів, що будуть реалізовані у межах цієї субвенції. У межах будівництва нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини передбачено також спів фінансування з місцевих бюджетів», – розповіли також в облдержадміністрації.
«Будівництво нових та реконструкція сільських амбулаторій – це ініціатива Президента України Петра Порошенка. У планах вже до кінця поточного року ввести у роботу у сільській місцевості до 500 нових амбулаторій  по Україні», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Амбулаторії загальної практики сімейної медицини – ультрасучасні заклади, які збудують за уніфікованими проектами. Будівництво сільських амбулаторій відбуватиметься таким чином, щоб охопити всю територію Львівської області, а відтак кожен мешканець зможе отримати необхідну медичну допомогу», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:20 21 листопада 2018 р.

8342 людини захворіли 2018 року на кір на Львівщині

За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за останній тиждень на кір захворіли 1855 людей – 548 дорослих і 1 307 дітей (на 10% більше, аніж минулого тижня).

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 339

16:32 19 листопада 2018 р.

67% львів’ян уже підписали декларації з лікарями, – ЛМР

За інформацією керівника міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб, у Львові декларацію із сімейним лікарем, терапевтом або педіатром, уже підписали майже 505 тисяч містян – 67% приписного населення Львова.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 447