На Львівщині задоволені вибором сімейного лікаря понад 70% пацієнтів

14:20 15 квітня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Найбільша кількість задоволених людей сімейним лікарем на Львівщині – у Дрогобичі, Жовківському, Мостиському й Перемишлянському районах.

Про це, повідомили в понеділок, 15 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, розповіла т.в.о директора департаменту економічної політики ЛОДА Марта Бухтіярова, презентуючи під час апаратної наради результати соціологічного дослідження. За її словами, і нтерактивне опитування щодо якості життя населення тривало у Львівській області впродовж кількох місяців .

«Опитування стосувалось низки сфер, серед яких медицина, дошкільна та середня освіта, соціальна та транспортна інфраструктура. Загалом опитано 7055 респондентів. Дослідження охоплює усі райони, міста обласного значення та ОТГ Львівський області», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:24 15 січня 2022 р.

Центр реабілітаційних послуг Галичина на Львівщині щороку допомагає 1200 особам

У реабілітаційному комплексі надають послуги з соціальної, психологічної, медичної, фізичної реабілітації та профорієнтації. Тут діють 30 навчальних програм для професійної перепідготовки учасників АТО/ООС.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу