На Львівщині все ще одужують після отруєння 15 дітей

10:40 2 червня 2015 р.

  • 1


Фото: 112.ua

24-30 травня в інфекційне відділення Червоноградської центральної міської лікарні з попереднім діагнозом «гострий гастроентероколіт», «харчова токсикоінфекція» з місцевого дитячого дошкільного закладу № 19 госпіталізовано 15 дітей.

Станом на шосту годину ранку 2 червня стан 13 захворілих дітей – середнього ступеня важкості, двох – легкого ступеня отруєння, а причина отруєння все ще встановлюється. Про це повідомили сьогодні, 2 червня, в департаменті з питань цивільного захисту облдержадміністрації Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Наталя

16:17 05 червня 2015 р.

Відповісти

Доброго дня! У лікарню діти поступали на протязі усього тижня, загалом 15 дітей, вихователі просили, щоб лікувалися дома, щоб не ПІДСТАВЛЯТИ садочок. Перші діти із симптомами отруєння були в понеділок, а садочок працював до кінця тижня, діти поступали ще в п’ятницю з отруєнням. Тепер садочок на ремонті. Карантину не було взагалі. ЧОМУ, КОЛИ В ПОНЕДІЛОК БУЛИ ПЕРШІ ДІТИ З ОТУЄННЯМ САДОЧОК НЕ ЗАКРИЛИ І БАТЬКІВ НЕ ПОПЕРЕДЖУВАЛИ, А ДИТЯЧИЙ САДОЧОК ПРАЦЮВАВ У ЗВИЧАЙНОМУ РЕЖИМИ І КОЖНОГ ДНЯ ДІТИ ЗАРАЖАЛИСЯ І ПОСТУПАЛИ В ІНФЕКЦІЙНУ ЛІКАРНЮ? Директриса так і не признала, що діти отруїлися в садочку, на її думку всі отруїлися дома. Дуже багато дітей із рвотою і діареєю лікувалися дома, їм ніхто не говорив що у дітей сальмонельоз. А у цей час директор садочку бігала по санстанціях, прокуратурах і давала хабарі щоб зам’яти справу. Ми відлежали десять днів у лікарні до нас ніхто не підходив з прокуратури, хоча казали, що відкрита кримінальна справа по отруєнню дітей. У лікарні сказали: ну з ким не буває, отруїлися діти... А директор садочку, як працювала так і працює, як брала хабарі за прийом в садочок так і бере... Що змінюється в цій країні??? Хто відповість за отруєння дітей сальмонельозом??? P.S. Ми лежим в лікарні а нам дзвонять і кажуть, принесіть гроші на ремонт садочка... А хто принесе мені гроші на лікування моєї дитини???

До теми

23:21 29 травня 2020 р.

США припиняють фінансувати ВООЗ

Президент США Дональд Трамп 29 травня заявив про розрив відносин Сполучених Штатів зі Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ).

Рубрика: Медицина

14:54 29 травня 2020 р.

23 тисячі кроків за зайцем замість 21 дня без сну: результат бджоловжалювання

21(!) день - без сну і 40 тисяч грн - на вітер. Таким був апогей хвороби 55-річного Павла Брошка. Лікарі поставили йому діагноз - протрузія міжхребцевих дисків. Чоловіка до повноцінного життя повернула нетрадиційна медицина.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу