На Львівщині створять мобільну бригаду паліативної допомоги дітям, – ЛОДА

11:45 18 жовтня 2016 р.

У департаменті охорони здоров'я облдержадміністрації запевнили, що створення у області виїзної бригади паліативної допомоги для дітей планується у 2017 році.

На Львівщині планують створити виїздну бригаду паліативної допомоги для дітей у 2017 році. Про це повідомили у відповідь на інформаційний запит агенції «УНН» у департаменті охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації.

«Створення у області виїзної бригади паліативної допомоги для дітей планується у 2017 році», – йдеться у повідомленні. Також у департаменті зазначили, що на сьогоднішній день на Львівщині паліативна допомога надається 10 дітям з онкологічними захворюваннями, які періодично перебувають вдома, а також 21 дитині з неврологічними захворюваннями, які перебувають на штучній вентиляції легень у домашніх умовах.

Окрім того, повідомляється, що профільним департаментом ОДА ініційована програма створення обласного дитячого хоспісу на базі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, однак для цього проекту ще шукають інвесторів.

Про це повідомили сьогодні, 18 жовтня, в інформаційній запит агенції «УНН», де також зазначили: «Обласної установи для надання паліативної допомоги для дорослих у Львівській області не створено, і такого виду допомога надається лише територіальними закладами охорони здоров’я».

dailylviv.com

До теми

09:33 2 грудня 2020 р.

Влада втратила контроль над епідемією, а статистика не відображає її справжніх масштабів, - науковці

У момент, коли епідемія COVID-19 в Україні не вщухає, в української влади, здається, немає єдиного плану дій. У четвер минулого тижня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про необхідність якнайшвидше запровадити в країні повний локдаун. За словами міністра, тривати він має щонайменше три-чотири тижні, адже йдеться про "великі системні ризики для здоров'я наших людей".

Рубрика: Медицина

21:04 1 грудня 2020 р.

Смерті від Covid-19 у Жовківській лікарні: комісія знайшла винних

У Жовківській центральній районній лікарні впродовж двох днів працювала комісія департаменту охорони здоров'я. Були відібрані пояснення у медичних працівників, які на момент події перебували у лікарні, та представників адміністрації.

Рубрика: Медицина

14:30 1 грудня 2020 р.

Ротарійці у Львові допомагають лікарням

Сьогодні для лікарні швидкої медичної допомоги Львова громадська організація Rotary Club Lviv International передала медичне обладнання та засоби індивідуального захисту.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу