На Львівщині стало менше тимчасових директорів лікарень

15:16 20 вересня 2023 р.

Фото до новини

На сесії облради реорганізували п’ять закладів охорони здоров’я області.

Про це повідомила Львівська обласна військова адміністрація, пише Dailylviv.com.

Учора, 19 вересня, Львівська обласна рада автономізувала роботу деяких закладів охорони здоров’я.

Зокрема, шляхом приєднання до Львівської обласної клінічної лікарні Львівського обласного патологоанатомічного бюро та Львівської обласної лікарні відновного лікування № 3 у м. Соснівка. 

«Таке об’єднання є вкрай важливим, аби медзаклади не втратили фінансування з держбюджету. Заклад у м.Соснівка надає послуги реабілітації, можна розвивати дитячу реабілітацію. Щодо патологоанатомічного бюро, то об'єднання з надкластерною обласною лікарнею дає можливість зберегти установу як експертний центр з прижиттєвої та посмертної діагностики хвороб і розвинути її як діагностичну базу», – зазначив Михайло Гичка, в.о.генерального директора ЛОКЛ.

Також рішенням облради було створити єдиний центр дитячої медицини, об’єднавши Львівську обласну дитячу клінічну лікарню «ОХМАТДИТ» та Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр. 

За словами Романа Кізими, в.о. директора ЗУСДМЦ, це складне рішення, яке потребує багато змін, але медики готові до них, адже стратегічні можливості єдиного потужного центру перевищують усі ризики та підтримка дасть лікарням можливість розвиватись. Центр дитячої медицини стане єдиною надкластерною дитячою лікарнею Львівщини у спроможній мережі та надаватиме медичну допомогу дітям за 28 напрямками.

У Львові буде єдина обласна дитяча лікарня: об'єднали ОХМАТДИТ і ЗУСДМЦ

Лікарню у Соснівці приєднали до обласної у Львові

У Львові оживили патологоанатомічне бюро

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів