На Львівщині скерують на протидію коронавірусу 25 мільйонів гривень

13:30 26 лютого 2020 р.


Фото: loda.gov.ua

Комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Львові погодила використання коштів обласного бюджету (резервного фонду) на запобігання поширенню коронавірусу

Про це повідомили в середу, 26 лютого, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що в.о. директора департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації Андрій Васько проінформував членів комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про заходи протидії поширенню короновірусу у Львівській області станом на 25 лютого.

Андрій Васько зазначив: «На сьогодні ані в Україні, ані в Львівській області не зафіксовано жодного випадку захворювання на короновірус. Медзаклади м. Львова та Львівської області готові до викликів, проте є потреба у закупівлі окремих захисних засобів (з метою резерву)».

У Львівській ОДА повідомили також, що нНа профілактику та реагування можливих випадків зараження коронавірусом скерують до 25 мільйонів гривень. Відповідне рішення сьогодні ухвалили під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Львівській ОДА.
Усі процедури закупівель проведуть у найшвидші терміни за спрощеною процедурою. Кошти вивільнять із різних джерел – із обласного бюджету й резервного фонду Львова.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зазначив: «Мусимо в найоптимальніші терміни опрацювати всі механізми, аби якнайшвидше мати можливість закупити необхідні речі. Йдеться перш за все про засоби захисту, безконтактні термометри та медичне обладання, таке як апарати штучної вентиляції легень тощо».

Як інформував «Щоденний Львів», у школах, лікарнях, ЦНАПах міста, адміністративних будівлях міської ради, підприємствах та установах будуть антисептики для рук та диспансери (дозатори) для гігієнічного дозування антисептиків.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу