На Львівщині шпиталізовано 32 отруєних на весіллях (+відео)

11:55 20 травня 2016 р.


Фото: 4vlada.com

Стан більшості пацієнтів – середньої важкості з покращенням.

«За інформацією Львівського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф 17 травня об 11:20 зафіксовано групове захворювання (з симптомами гострої кишкової інфекції)», – повідомили сьогодні, 20 травня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували:

Захворілі перебували на весіллях, які відбувались в ресторані «Соната» у Новояворівську 14 травня 2016 року. Перші пацієнти почали звертатись у Новояворівську районну лікарню №1 у другій половині дня 16 травня.

Станом на шосту годину ранку 20 травня з вогнища інфекції госпіталізовано 32 людей, у тому числі – семеро дітей. Зокрема, в інфекційне відділення Новояворівської районної лікарні №1 – 21 людину, в тому числі – шестеро дітей, в інфекційне відділення Бориславської центральної міської лікарні – 10 людей, тому числі – одну дитину, в інфекційне відділення Стрийської центральної районної лікарні – одну людину. Попередній діагноз: гостра кишкова інфекція.

Стан більшості пацієнтів – середньої важкості з покращенням. Потерпілим пацієнтам в стаціонарних умовах проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів. 

Медичною та санітарно-протиепідеміологічною службою проводиться обстеження вогнища інфекції, уточнюються списки осіб, що були присутні на весіллях та їх контактів. Причина можливого отруєння з'ясовується».

Про це повідомили сьогодні, 20 травня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

08:46 23 січня 2022 р.

Львівщина другу добу поспіль виявляє найбільше інфікованих коронавірусом

За добу 22 січня в Україні зафіксовано 15 444 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 2298, медпрацівників – 264). У Львівській області підтверджено коронавірус у 2170 осіб, що є найбільшим результатом в країні. 1248 нових інфікованих - у Львові.

Рубрика: Медицина

11:22 22 січня 2022 р.

Львівщина - найгірша за виявленими новими хворими на коронавірус

За добу 21 січня в Україні зафіксовано 22 473 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 2838, медпрацівників – 535). Найбільший показник - у Львівській області - 3293 нових інфікованих коронавірусом.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу