На Львівщині розпочалися «Дні профілактики й раннього виявлення цукрового діабету»

10:45 29 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: health-loda.gov.ua

У Львівській області розпочалася акція «Дні профілактики та раннього виявлення цукрового діабету», спрямована на здійснення профілактичних заходів що¬до захворюваності на цю недугу.

Про це повідомили в департаменті охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Акція триватиме до 18 листопада. Кожен може звернутися у поліклініку та виміряти рівень цукру в крові. Якщо ж рівень цукру перевищуватиме норму, то таких хворих буде скеровано на до обстеження».

«У Львівській області – понад 66 тисяч хворих на цукровий діабет. Цукровий діабет входить у трійку найбільш поширених неінфекційних захворювань після серцево-судинних та онкологічних. Симптомами діабету є спрага, часті сечовиділення, різка втрата ваги, запах ацетону з ротової порожнини», – поінформували також у департаменті охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:05 22 січня 2020 р.

На Львівщині судили військового за вбивство

Яворівський районний суд позбавив військовослужбовця волі на п’ять років за порушення правил поводження зі зброєю, яке заподіяло смерть солдата

Рубрика: Медицина

19:28 16 січня 2020 р.

Апітерапія у Львові вберегла військовослужбовицю від інвалідного візка

Операція на хребті могла закінчитися для військовослужбовиці Лесі Алєксандрової, яка страждала від кил та протрузій дисків, інвалідним візком. Навіть військові лікарі не радили ризикувати нею. Замість ножа хірурга повернула жінку в стрій апітерапія.

Рубрика: Медицина