На Львівщині померло ще 8 пацієнтів із підтвердженим коронавірусом | Новини Львова

На Львівщині померло ще 8 пацієнтів із підтвердженим коронавірусом

23:37 23 червня 2020 р.

  • 1

На території Львівщини пішли із життя ще 8 пацієнтів, у яких підтвердили коронавірусну інфекцію.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Жінка, 1944 року народження, померла 22 червня. Позитивний результат тесту, який підтвердив наявність коронавірусної інфекції, отримали 1 червня. По медичну допомогу звернулась до 8-ї клінічної лікарні міста Львова, згодом її перевели до Центру легеневого здоров'я.

Чоловік, 66 років, помер 18 червня. Позитивний результат тесту, який підтвердив наявність коронавірусної інфекції, отримали 18 червня. Пацієнт був госпіталізований до Львівської обласної клінічної лікарні.

Чоловік, 57 років, помер 19 червня. Позитивний результат тесту, який підтвердив наявність коронавірусної інфекції, отримали  4 червня. Перебував на лікуванні у Яворівській ЦРЛ.

Жінка, 91 рік, померла 17 червня. Позитивний результат тесту, який підтвердив наявність коронавірусної інфекції, отримали 15 червня. Перебувала га амбулаторному лікуванні.

Чоловік, 46 років, помер 20 червня. Позитивний результат тесту, який підтвердив наявність коронавірусної інфекції, отримали 19 червня. Госпіталізований до Стрийської ЦРЛ.

Чоловік, 57 років, помер 19 червня. Позитивний результат тесту, який підтвердив наявність коронавірусної інфекції, отримали 21 червня. Був госпіталізований до Жовківської ЦРЛ.

Жінка, 51 рік, померла 22 червня. Позитивний результат тесту, який підтвердив наявність коронавірусної інфекції, отримали 14 червня. Перебувала у Львівській обласній клінічній лікарні. 

Чоловік, 73 роки, помер 23 червня. Позитивний результат тесту, який підтвердив наявність коронавірусної інфекції, отримали 12 червня. Проходив лікування у 8-ї міській клінічній лікарні міста Львова.

Нагадаємо, через карантин завтра у Львові перевірятимуть автобуси.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Тетяна Павлівна

07:13 24 червня 2020 р.

Відповісти

Все ж час розплати прийшов... Потрібно відповідати за злочини і молдаван кегебістів Фільо і бандюг Зубиків, і судді Овсієнка А., поліцейської маніячки Муравської, мафії Кононенко, що віджимають батьківську і дідівську домівку, за знущання над батьками і братом, за смерть чоловіка задля моєї рідної землі і хати!!! Доки буде наявна злочинність поліції і управління, доти буде війна. А це не допоможе, буде - ядерна. стріляти ту брехливу шизануто-дебілкувату молдаво-українську падлоту за геноцид, репресії і мародерство… цих деградованих тварюк тільки винищувати... тут більше нічим не допоможеш...

До теми

13:52 9 липня 2020 р.

У Львові друга смерть діагностів COVID-19

Сьогодні зафіксована друга смерть у міському відділі Львівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я.

Рубрика: Медицина

Останні новини

У Львові чекають на рішення обласної комісії для відкриття дитсадків

На Львівщині за останню добу виявлено 82 інфікованих COVID-19

Лікарів з Борислава підозрюють у вчиненні злочину

Нові правила для далекобійників у ЄС: що зміниться для водіїв з України

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу