На Львівщині помер від серцевої недостатності мобілізований на Івано-Франківщині

14:04 7 жовтня 2015 р.


Фото: wikipedia.org

За попередньою інформацією, бійця поховають у четвер.

«6 жовтня зі Львівської області привезли тіло військового, який загинув на Яворівському полігоні. Загинув боєць Дмитрів Степан Васильович, житель села Якубів, Долинського району, одружений, батько двох дітей – дівчинки 1995 року народження та хлопчика 2005 року розповіли сьогодні, 7 жовтня, в івано-франківській газеті «Галичина», де також поінформували:

«Як повідомив голова спілки бійців АТО Долинщини, заступник військового комісара Долинського військомату Олег Петрів, Степана Дмитріва мобілізували 11 березня. Він проходив підготовку в учбовому центрі Збройних Сил України в селі Старичі Львівської області. В зоні АТО боєць не служив.

За словами Олега Петріва, 56-річний Степан Дмитрів помер від серцевої недостатності. На час мобілізації був визнаний придатним для проходження військової служби і значних проблем зі здоров’ям не мав. За попередньою інформацією, бійця поховають у четвер».

Про це повідомили сьогодні, 7 жовтня, в івано-франківській газеті «Галичина».

dailylviv.com

До теми

18:35 1 березня 2021 р.

Щоб люди не їли м'ясо, молоко і яйця з антибіотиками

В Україні заборонять використовувати протимікробні препарати (читайте - антибіотики) для профілактики бактеріальних інфекцій у тварин; лікування неінфекційних хвороб тварин; лікування вірусних хвороб тварин; стимулювання росту та підвищення продуктивності тварин.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу