На Львівщині планують скоротити цього року 1477 ліжкомісць

08:42 6 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У 2015 році у лікарняних закладах нашої області скорочено 650 ліжок цілодобового перебування.

«На Львівщині оптимізують роботу закладів охорони здоров’я», – повідомили в прес-службі міської ради обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Первинну медичну допомогу населенню області надають 1309 закладів охорони здоров’я, первинну медико-санітарну допомогу в районах – 1272 заклади. Про це повідомила заступник директора департаменту охорони здоров`я – начальник управління медичної допомоги населенню Львівської обласної державної адміністрації Ірина Микичак, у п'ятницю, 5 лютого, під час наради в ЛОДА.

Вона такоож зазначила: «Фельдшерську первинну медичну допомогу в районах надають 1001 ФАП, які у перспективі є резервом для створення на їхній базі сільських амбулаторій. Слід відзначити, що на даний час розташування амбулаторій і ФАПів, відповідно до густоти проживання населення і у гірській місцевості, і у щільно населених приміських зонах, дозволяє повністю охопити мешканців області доступною первинною медико-санітарною допомогою».

Щодо питання оптимізації закладів охорони здоров’я, то за словами Ірини Микичак, у 2015 році у лікарняних закладах області скорочено 650 ліжок цілодобового перебування. А у 2016 році на Львівщині планують скоротити 1477 ліжкомісць: у районах області - 880 ліжок, а у містах обласного значення – 597 місць.

«У Європі спостерігається чітка тенденція до скорочення стаціонарних ліжок, – зазначила Ірина Микичак. – Оптимізація потрібна для ефективного функціонування мережі закладів охорони здоров'я та надання якісних медичних послуг».

Водночас, вона відзначила: «Львівська область – найпотужніший медичний центр у Західному регіоні України. В регіоні функціонують заклади охорони здоров’я, які надають медичну допомогу не тільки мешканцям Львівщини, але й прилеглих територій. Наприклад, обласна клінічна лікарня, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр, обласна лікарня відновного лікування «Говерла».

До теми

23:08 19 жовтня 2021 р.

Пацієнти з ускладненим ковідом очікують швидку по кілька годин: рекорд звернень за екстреною меддопомогою

Централь 103 впродовж останнього тижня практично щодня фіксує рекордне число звернень за екстреною медичною допомогою. На цей період припадає найбільша за всю історію української служби екстреної медичної допомоги кількість виїздів бригад. І найвище число госпіталізацій пацієнтів.

Рубрика: Медицина

20:02 19 жовтня 2021 р.

Критична ситуація з коронавірусом у лікарні швидкої допомоги Львова. Лікарі зняли відео

У Львові в клінічній лікарні швидкої медичної допомоги виникла складна ситуація через спалах коронавірусу. Зараз у реанімації перебуває 50 пацієнтів, які - в критичному стані.

Рубрика: Медицина

16:30 19 жовтня 2021 р.

Уже завтра можуть бути всі підстави для переходу Львівщини в червону зону, - ЛОДА

У Львівській області показник завантаженості ліжкомісць з киснем вже два дні перевищений. Якщо така ситуація спостерігатиметься і завтра, то є всі підстави для переходу області у «червону» зону.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу