На Львівщині навчатимуть медсестер за німецькими стандартами

18:49 8 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У Львівській області започаткують проект p підготовки медичних сестер, які працюватимуть з людьми похилого віку та з особливими потребами. Підготовка медичних працівників здійснюватиметься відповідно до німецьких стандартів.

Про це йшлося у вівторок, 8 грудня, під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з делегацією Вільної землі Тюрінгія, інформує прес-служба ЛОДА.

"Проект передбачатиме впровадження стандартів освіти медичних сестер України відповідно до стандартів Німеччини, -  зазначила голова об’єднання медсестер Німеччини Мартіна Рьодер. - Ми хочемо сертифікувати тут навчальний заклад та установу охорони здоров'я".

Олег Синютка  запропонував розробити докладний план реалізації даного проекту. Під час зустрічі сторони домовилися обрати навчальний заклад та медичну установу Львівщини,  на базі яких здійснюватимть підготовку медсестер.

За  словами керівника області, Україні потрібно запровадити  європейські  стандарти навчання. "Так чином нам легше буде інтегруватися до Європейського Союзу. Це гарантія того, що якість надання послуг в Україні підвищиться, - сказав очільник Львівської ОДА. - Оскільки Львівська область межує з Європейським Союзом, то для нас важливо  бути прикладом для  усієї України щодо впровадження стандартів ЄС".

dailylviv.com

До теми

22:17 21 жовтня 2020 р.

У Львові провели акцію за легалізацію канабісу

Біля Львівської облдержадміністрації 21 жовтня пройшла акція протесту "Маємо право на канабіс". Близько 10 людей вийшли із вимогою легалізувати медичний канабіс в Україні.

Рубрика: Медицина

22:10 21 жовтня 2020 р.

Помер один з добровольців, на якому тестували вакцину від коронавірусу AstraZeneca

Померлий доброволець брав участь у клінічних тестуваннях вакцини проти коронавірусу, яку розробила британська компанія AstraZeneca. Попри смерть добровольця, випробування вакцини триватимуть.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу