На Львівщині - масове інфікування коронавірусом на весіллі

11:15 9 серпня 2020 р.

На Львівщині після весілля на 130 осіб захворіли гості: спочатку - молодого, а потім - молодої. Декілька осіб з двосторонньою пневмонією одразу потрапили в інфекційну лікарню, Лабораторія підтвердила Covid-19. Випадки захворювання продовжують реєструвати.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці розповіла головна епідеміологиня Львівської області Наталія Тімко, пише DailyLviv.

"Хочу розповісти вам історію одного весілля. Молодята хотіли побратися ще в травні. Домовились про зал, музику. Але... Коронавірус. Відклали. В останній тиждень липня таки вирішили відсвяткувати. Запросили 180 осіб. З них 50 одразу знайшли причини і відмовились. 130 пішли святкувати у кафе. Про соціальну дистанцію, звісно, ніхто не згадував. В масках їсти незручно, танцювати теж... Усі сподівалися, що на весілля прийшли лише здорові, тест на вході з негативним ПЛР ніхто не вимагав. А  вживання алкоголю допоможе уникнути хвороби.

Але.... Через чотири дні захворів дехто з родини молодого. Думали, що застудилися через кондиціонер. Далі - дехто з родини молодої. Декілька осіб відразу потрапили у лікарню з двобічною пневмонією. Лабораторія підтвердила Covid-19. Історія триває. Випадки захворювання продовжують реєстувати і серед гостей та їхніх родин.

Молодята обурювались: "Який карантин? Ми себе добре почуваємо. Ми їдемо на море!!! Один з гостей не захворів, а в реанімацію згодом потрапила його старенька мати, яка з хати не виходила останні кілька років",- каже Наталія Тімко.

Наталія Тімко наголошує: "Коронавірус існує. Дуже легко передається від людини до людини. При звичайній розмові в тому числі. Сьогодні зранку (ЩЛ. - 8 липня) у лікарнях області - 1247 людей. 100 - в реанімації. 28 - на апараті ШВЛ. Щодня збільшується кількість людей, чиє життя забрав коронавірус. Вірус не вибирає: бідний чи багатий, здоровий чи з купою супутніх хвороб.

Власне життя тих, хто має супутні, часто обривається. А ці люди когось кохали, мали плани на майбутнє життя, їх допомоги потребували діти і онуки. Нехтуючи правилами карантину (соціальна дистанція, маска, гігієна рук) ВИ КАЛІЧИТЕ ЧИЇСЬ ДОЛІ! подумайте про це, коли ідете на гучне весілля, їдете на озеро з великою кількістю людей, збираєте компанію на день народження. Ніхто не може точно знати хворий він чи здоровий, навіть якщо нічого не турбує. Потурбувати може завтра. Бережіть себе, свої родини, прислухайтесь до порад. Соціальна дистанція. Миття рук. Маска !!!"  

Нагадаємо, на трьох весіллях у Чернівецькій області коронавірусом інфікувалося 20% гостей.

Як експочесний консул Нідерландів у Львові переміг коронавірус (відео).

dailylviv.com

До теми

18:24 15 січня 2022 р.

Центр реабілітаційних послуг Галичина на Львівщині щороку допомагає 1200 особам

У реабілітаційному комплексі надають послуги з соціальної, психологічної, медичної, фізичної реабілітації та профорієнтації. Тут діють 30 навчальних програм для професійної перепідготовки учасників АТО/ООС.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу