На Львівщині будуть моніторити місця великого скупчення людей

12:00 2 березня 2020 р.


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині здійснюватимуть моніторингові візити у заклади освіти, місця великого скупчення людей з метою перевірки наявності миючих засобів, дезінфектантів та обробки приміщень від вірусної інфекції.

Про це повідомили в понеділок, 2 березня, у Львівській облдержадміністрації. Очільник департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Андрій Васько розповів: «За минулий тиждень не надходило повідомлень щодо осіб, які захворіли коронавірусом або перебувають з підозрою у нас на спостереженні.  Львівська обласна інфекційна лікарня готова до прийому пацієнтів, обсерватор у частині протитуберкульозного санаторію у Немирові також готовий прийняти осіб на обсервацію. У частині пропускного режиму  на кордоні періодично є повідомлення щодо осіб, які мають підвищену температуру. Якщо ці особи не є із країн, де зафіксований коронавірус, то вони отримують рекомендації перебувати на обстеженні у сімейного лікаря та продовжують рух територією України»

Окірм того, Андрій Васько наголосив: «У межах затвердженого плану заходів в області здійснюватимуть моніторингові візити у заклади освіти, місця великого скупчення людей з метою перевірки наявності миючих засобів, дезінфектантів та обробки приміщень від вірусної інфекції.

А директор Львівського обласного лабораторного центру міністерства охорони здоров'я України» Роман Павлів: «За минулу добу проведено  понад дев’ять тисяч досліджень термометрії  у пунктах пропуску державного кордону. Нами організовані оснащені бригади по територіях на випадок коронавірусу. Додатково закуплені пульвелізатори у разі обробки вогнищ, якщо вони будуть виникати».

Людей, які повернулись з країни, у якій зафіксовано спалах коронавірусу, просять повідомляти про це департамент охорони здоров’я ЛОДА шляхом заповнення онлайн-форми за посиланням або в телефонному режимі за номером 260-19-18.

Як інформував «Щоденний Львів», у школах, лікарнях, ЦНАПах міста, адміністративних будівлях міської ради, підприємствах та установах будуть антисептики для рук та диспансери (дозатори) для гігієнічного дозування антисептиків.

dailylviv.com

До теми

14:58 7 березня 2021 р.

Погіршення епідситуації: мер Львова закликав залишатись удома (відео)

Мер Львова Андрій Садовий у своєму відеозверненні закликав містян дотримуватись карантину під час довгих вихідних та не збиратися великими компаніями, надавши перевагу відпочинку вдома.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу