МОЗ Німеччини проти загального тестування

13:45 28 липня 2020 р.

У Німеччині міністр охорони здоров'я Єнс Шпан відкидає пропозицію про загальне тестування усіх людей, які повертаються до ФРН з інших країн.

Міністр охорони здоров'я ФРН Єнс Шпан (Jens Spahn) висловився проти загального тестуванння на коронавірус усіх відпочивальників, які повертаються до Німеччини з інших країн, повідомляє DW.

"Тест на коронавірус є втручанням в особисті права людини, а тому його здійснення має бути обґрунтованим, пояснив Шпан у понеділок, 27 липня. За його словами, правові підстави для обов'язкового тестування є тільки щодо тих людей, які повертаються з відпусток з країн з підвищеним рівнем зараження коронавірусною хворобою COVID-19.

Міністр наголосив, що обстановка оцінюється щодня, і уряд включає чи виключає певні регіони зі списку небезпечних. Минулого тижня Шпан оголосив про можливість запровадження обов'язкового тестування на коронавірус на кордонах Німеччини тих людей, які повертаються додому з відпусток з регіонів з високим рівнем поширення коронавірусу. Тестування має бути безкоштовним і розпочатись з серпня. Нині ризикованими, з точки зору німецьких фахівців, вважаються близько 140 держав.

Бельгія посилює обмеження через коронавірус на чотири тижні, інформував DailyLviv.

До теми

22:17 21 жовтня 2020 р.

У Львові провели акцію за легалізацію канабісу

Біля Львівської облдержадміністрації 21 жовтня пройшла акція протесту "Маємо право на канабіс". Близько 10 людей вийшли із вимогою легалізувати медичний канабіс в Україні.

Рубрика: Медицина

22:10 21 жовтня 2020 р.

Помер один з добровольців, на якому тестували вакцину від коронавірусу AstraZeneca

Померлий доброволець брав участь у клінічних тестуваннях вакцини проти коронавірусу, яку розробила британська компанія AstraZeneca. Попри смерть добровольця, випробування вакцини триватимуть.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу