Молодь з особливими потребами у Львові допомагає зібрати кошти на потреби військових

13:24 18 грудня 2015 р.


Фото: caritas-lviv.org

У «Карітасі Львова» посортували близько трьох тонн кришечок на протези для учасників війни на сході України.

«Уже понад чотири місяці користувачі проекту «Центр дозвілля і соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» збирають і сортують за кольорами кришечки з-під харчової тари, що йдуть на вторинну переробку. За цей час було зібрано близько трьох тонн кришечок. За кожен кілограм кришечок завод-переробник вторсировини перераховує 10 гривень на протези бійцям, учасникам антитерористичної операції на Сході України», – повідомили сьогодні, 18 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«У приміщення на площі святого Юра 5/30 привозять кришечки з усіх кінців Львова, а навіть і з області та навколишніх сіл. Найбільш активно до збору долучаються відділення «Укрпошти», що передали близько 400 кг тари, а також школи, дитячі садочки, магазини, кафе та бібліотеки. Збирають також і мешканці.

Приватний підприємець Ігор Нисевич привозить кришечки вже третій раз, всього передав 20 кг. Він зазначив, що у дворах на вулицях Науковій в Стрийській стоять пластмасові шестилітрові бутлі, куди місцеві жителі і вкидають кришечки, що приносить потрійну вигоду: корисна справа для довкілля, молодь з особливими потребами має заняття, та ще й бійці матимуть протези.

Мати одного з учасників проекту «Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» та ініціатор збору кришечок Людмила Масяк розповідає: «До акції долучається щоразу більше людей, і це неймовірно тішить. Вже визначений перший учасник АТО, для якого буде виготовлений протез. Вартість такого протезу – шість тисяч євро. Варто зазначити, що у світі пластмасові кришечки збирають на інвалідні візки. При цьому, переробляючи кришечки, слід бути дуже уважним, адже потрібні кришечки лише з харчової тари. З-під миючих засобів не підходять».

Керівник проекту Наталя Загайко підкреслила: «Усі ці досягнення сталися завдяки злагодженій роботі команди та співпраці з батьками. Якби не було команди, нічого не було б». 

Збір кришечок продовжується. Просимо долучатись».

dailylviv.com

До теми

21:39 28 жовтня 2020 р.

Сільські амбулаторії Львівщини переходять на телемедицину

На закупівлю 254 комплектів телемедичного обладнання для сільських амбулаторій Львівщини передбачено 25 146,0 тис. грн субвенції з державного бюджету. Аби кожна амбулаторія отримала такі комплекти, співфінансування із місцевих бюджетів становить 10%.

Рубрика: Медицина

15:14 28 жовтня 2020 р.

На Львівщині в лікарнях бракує кисню. Волонтери терміново збирають кошти

У мешканців області виникають проблеми, уже не всіх можуть шпиталізувати, відтак аби діяти на випередження волонтери БФ "Крила надії" терміново шукають додаткові кисневі концентратори.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу